LGS Laboratorium Gruntów i Skał

Czy to Twoja firma?

LGS Laboratorium Gruntów i Skał praca

Warszawa

LGS Laboratorium Gruntów i Skał najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Laborant Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy LGS Laboratorium Gruntów i Skał

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LGS Laboratorium Gruntów i Skał

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Elektryk - Hauselektriker

    Balticpersonal GmbH
    • Niemcy
    Wygasa

Mapa LGS Laboratorium Gruntów i Skał

Adres rejestrowy

Praca LGS Laboratorium Gruntów i Skał - oferty archiwalne

  • Pracownik laboratorium / Specjalista ds. badań

    • Józefów
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • Laboratorium Gruntów i Skał jest częścią Grupy HGS, jednym z największych w Polsce laboratoriów zajmujących się badaniami gruntów i skał.

      Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko:

      Pracownik laboratorium / Specjalista ds. badań

      Miejsce pracy: Józefów k. Otwocka

      Zakres obowiązków

      • przygotowywanie prób gruntów i skał do badań
      • wykonywanie badań fizycznych, wytrzymałościowych oraz odkształceniowych
      • raportowanie wyników
      • obsługa wyposażenia

      Wymagania

      • minimum 1 rok doświadczenia w wykonywaniu badań fizycznych, edometrycznych, w aparacie bezpośredniego ścinania lub aparacie trójosiowym (samodzielne wykonywane ww. badań do pracy dyplomowej)
      • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
      • znajomość obsługi programów MS Office
      • dobra organizacja pracy
      • dbanie o porządek w miejscu pracy

      Oferujemy

      • możliwość rozwoju zawodowego poprzez różnego rodzaju szkolenia
      • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia
      • udział w realizacji dużych projektów w skali kraju
      • pracę pełną ciekawych wyzwań zawodowych
      • możliwość prywatnej opieki medycznej

Pracodawcy w Warszawie