Czy to Twoja firma?

ZRÓB EVENT sp. z o.o. praca

Poznań
ZRÓB EVENT sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Poznań
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ZRÓB EVENT sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZRÓB EVENT sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZRÓB EVENT sp. z o.o.

Siedziba główna w Miękowie

Praca ZRÓB EVENT sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik techniczny eventy, imprezy, pielęgnacja zieleni

    ZRÓB EVENT sp. z o.o.
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 300-5 500 zł / mies.
    • Firma eventowa organizująca imprezy integracyjne dla firm poszukuje pracownika do obsługi technicznej eventów. Równolegle firma prowadzi prace z zakresu pielęgnacji zieleni na swoim terenie oraz u klientów zewnętrznych, w tym budowę systemów nawadniania.

      Zakres obowiązków

      • Opieka nad terenem zielonym na którym odbywają się eventy;

      • Obsługa urządzeń eventowych typu dmuchańce, eurobungy;

      • Wszelkie prace związane z przygotowaniem imprez;

      • Prace porządkowe przed i po imprezie;

      • Po sezonie eventowym praca przy pielęgnacji zieleni i montażu systemów nawadniania ogrodów.

      Wymagania

      • Dyspozycyjność również w weekendy w sezonie eventowym (maj- wrzesień)

      • Praca w weekendy dodatkowo płatna poza etatem;

      • Samodzielność;

      • Zdolności manualne;

      • Umiejętność obsługi elektronarzędzi i narzędzi spalinowych do pielęgnacji zieleni( możliwość przyuczenia);

      • Kultura osobista w kontakcie z klientem;

      • Uczciwość;

      • Prawo jazdy kat B;

      • Zdolność do przyswajania nowych umiejętności;

      • Biegła znajomość języka polskiego;

      • Uwaga: maj, czerwiec, wrzesień - pełna dyspozycyjność zwłaszcza w weekendy.

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o prace;

      • Szeroki wachlarz zadań - brak rutyny;

      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
      • Praca w ciekawym zespole;
      • Udział w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych.

Pracodawcy w Poznaniu