Czy to Twoja firma?

SILESIASOLAR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Lędziny

Jesteśmy Silesiasolar – Twoim zaufanym partnerem w świecie nowoczesnych rozwiązań energetycznych. Nasza podróż rozpoczęła się 7 stycznia 2020 roku w malowniczym Imielinie, sercu przemysłowego Śląska. Od tego czasu nieustannie dążymy do tego, by nasze panele fotowoltaiczne były synonimem innowacji i niezawodności.


Specjalizujemy się w tworzeniu instalacji fotowoltaicznych, które są nie tylko efektywne, ale i trwałe – nasze ogniwa służą użytkownikom nawet przez 25 lat. To właśnie jakość i długowieczność naszych produktów wyróżniają nas na tle innych i sprawiają, że jesteśmy dumni z tego, co robimy.

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż paneli fotowoltaicznych. To kompleksowa obsługa, która obejmuje profesjonalny montaż, audyt energetyczny, koncepcję systemu dostosowaną do Twoich potrzeb, a także wsparcie w projektowaniu i pozyskiwaniu dofinansowania. Zajmujemy się również wszelkimi formalnościami, abyś Ty mógł cieszyć się energią słoneczną bez żadnych zmartwień.

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których energia odnawialna to pasja i misja. Współpracujemy z Silesiasolar Sp. z o.o. oraz Expertel Serwis Sp. z o.o., co daje nam solidne fundamenty i zapewnia stabilność, na której możesz polegać.

Choć nie możemy się pochwalić wszystkimi detalami naszej historii czy dokładną liczbą zadowolonych klientów, to możemy Cię zapewnić, że każdy projekt traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Naszym celem jest dostarczenie rozwiązań, które nie tylko przyczynią się do ochrony środowiska, ale również przyniosą realne oszczędności dla naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do grona tych, którzy już teraz cieszą się czystą i ekonomiczną energią słoneczną. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla naszej planety.

Oferty pracy SILESIASOLAR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SILESIASOLAR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Mapa SILESIASOLAR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

Pracodawcy w Lędzinach