Czy to Twoja firma?

EmploYes praca

Bieżuń

Witaj! Jesteśmy EmploYes, dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora Human Resources, która ma swoją siedzibę przy Bukowińska 2/84. Nasza historia jest zapisem pasji i zaangażowania w tworzenie rozwiązań, które wspierają firmy w efektywnym zarządzaniu kapitałem ludzkim. Z dumą możemy powiedzieć, że nasz zespół to ponad 500 profesjonalistów, w tym 220 doświadczonych konsultantów SAP oraz 90 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, inżynierów i techników.


Nasza oferta to przemyślane i kompleksowe usługi, które obejmują selekcję i rekrutację pracowników, zatrudnianie personelu tymczasowego, outsourcing procesów biznesowych, a także serwis ogłoszeniowy. Rozumiemy, jak ważne są wydarzenia firmowe i akcje promocyjne, dlatego oferujemy również ich profesjonalną obsługę. Wierzymy w rozwój i doskonalenie, dlatego proponujemy programy Assessment Center/Development Center, które pomagają w ocenie i rozwoju kompetencji pracowników. Ponadto, nasze usługi try & hire, outplacement i audyt dokumentacji są skrojone na miarę potrzeb naszych klientów.

Jakość jest dla nas priorytetem, co potwierdza posiadany przez nas certyfikat ISO 9001:2008. To świadectwo naszego zaangażowania w dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby nasze działania były nie tylko efektywne, ale również transparentne i zgodne z najwyższymi standardami.

W naszej codziennej pracy kierujemy się wartościami, które są fundamentem naszej firmy. Chociaż nie mogę ich teraz wszystkich wymienić, zapewniam, że każda decyzja i każde działanie są nimi kształtowane. Nasze usługi są świadectwem tych wartości w praktyce.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla Twojej firmy i jej pracowników.

EmploYes najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy EmploYes

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EmploYes

Mapa EmploYes

Siedziba główna

EmploYes poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska