Czy to Twoja firma?

Bank Spółdzielczy w Ropczycach praca

Ropczyce

Od ponad siedmiu dekad jesteśmy dumnym filarem finansowym Ropczyc, stanowiącym serce naszej działalności. Jako Bank Spółdzielczy w Ropczycach, nasza historia rozpoczęła się w 1949 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy się, by wspierać ekonomiczne aspiracje naszych klientów i całego regionu. Nasza misja to nie tylko oferowanie usług bankowych, ale przede wszystkim wspieranie rozwoju gospodarczego regionu, co jest dla nas prawdziwą pasją.


Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy największym bankiem spółdzielczym w Powiecie ropczycko-sędziszowskim, co świadczy o naszej solidnej pozycji na rynku. Nasze korzenie są głęboko zakorzenione w tradycji ruchu spółdzielczego, co przekłada się na nasze wartości i sposób działania. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz produktów i usług finansowych, które są dostosowane do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw czy samorządów. Rozumiemy specyfikę lokalnego rynku, co pozwala nam na tworzenie ofert idealnie odpowiadających na potrzeby naszych klientów.

W dzisiejszych czasach, kiedy technologia odgrywa kluczową rolę, stawiamy na nowoczesne rozwiązania informatyczne, które zapewniają bezpieczeństwo i niezawodność obsługi. Nasza bankowość internetowa jest dostępna dla Państwa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co pozwala na łatwy i szybki dostęp do finansów w każdej sytuacji.

Jako część grupy BPS, cieszymy się stabilnością finansową, co przekłada się na bezpieczeństwo środków powierzonych nam przez klientów. Nasza znajomość otoczenia gospodarczego i społecznego powiatu jest naszą przewagą konkurencyjną, pozwalającą na budowanie trwałych i bliskich relacji z naszymi klientami.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a lokalne zaangażowanie idzie w parze z profesjonalizmem. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Bank Spółdzielczy w Ropczycach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse księgowość / ekonomia it (informatyka)

Oferty pracy Bank Spółdzielczy w Ropczycach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bank Spółdzielczy w Ropczycach

Mapa Bank Spółdzielczy w Ropczycach

Centrala Banku

Punkt Kasowy

Filia BS w Ostrowie

Filia BS w Pustkowie

Bank Spółdzielczy w Ropczycach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Ropczycach