Czy to Twoja firma?

NIWA praca

Ropczyce

Od ponad trzech dekad, jako firma rodzinna, z dumą tworzymy historię w branży inżynieryjnej i przemysłowej. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1989 roku, a nasze doświadczenie i zaangażowanie zaowocowały realizacją ponad 270 projektów w 42 krajach. W NIWA Ropczyce łączymy tradycję z nowoczesnością, oferując naszym klientom projektowanie, montaż, modernizację oraz remonty instalacji przemysłowych. Jesteśmy także ekspertami w realizacji obiektów „pod klucz“.


Nasza oferta skierowana jest do szerokiego spektrum sektorów – od przemysłu spożywczego, przez energetykę, chemię, aż po rafineryjno-petrochemiczny i ochronę środowiska. Zatrudniamy wykwalifikowanych spawaczy, monterów, mechaników, izolerów, inżynierów kontroli jakości, certyfikowanych spawalników, projektantów branżowych, inżynierów i kierowników projektu, a także działy wsparcia i administrację. Każdy z naszych pracowników to specjalista w swojej dziedzinie, co gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo realizowanych przez nas przedsięwzięć.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, które zostały docenione wieloma nagrodami i certyfikatami. Nagroda Lidera Bezpieczeństwa Technicznego, Certyfikat Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego, Gepardy Biznesu, czy Certyfikat Jakości PN-EN ISO 9001 to tylko niektóre z nich. Ponadto, z sukcesem przeszliśmy audyt certyfikujący zgodnie z normami: PN-EN ISO 14001, PN-N / OHSAS 18001, PN – EN ISO 3834-2, co potwierdza nasze zaangażowanie w ochronę środowiska i bezpieczeństwo pracy.

W NIWA Ropczyce wiemy, że zaufanie naszych klientów to najcenniejsza waluta. Dlatego codziennie pracujemy nad tym, aby nasze projekty były synonimem niezawodności i innowacyjności. Wierzymy, że nasza pasja i doświadczenie pozwalają nam tworzyć wartość, która przekłada się na sukcesy naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy więcej!

NIWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa budownictwo / architektura / geodezja produkcja / przemysł praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy NIWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NIWA

Mapa NIWA

Siedziba główna

NIWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Ropczycach