Czy to Twoja firma?

mobility SA praca

Warszawa

Jesteśmy 4mobility – pionierem i liderem rynku car-sharingu w Polsce. Nasza przygoda rozpoczęła się we wrześniu 2016 roku w Warszawie, kiedy to jako pierwsi umożliwiliśmy Polakom dostęp do samochodów dzielonych. Dziś działamy nie tylko w stolicy, ale również w Krakowie, Poznaniu, Trójmieście i Wrocławiu, oferując naszym klientom wygodę i elastyczność w przemieszczaniu się po miastach.

Nasza oferta to coś więcej niż zwykły wynajem samochodów. Dzięki nowoczesnej aplikacji mobilnej, nasze usługi są dostępne na wyciągnięcie ręki. Oferujemy zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy wynajem aut, w tym dostęp do ekskluzywnych modeli Audi oraz ekologicznych Nissanów Leaf z napędem elektrycznym. Wszystko to bez konieczności wpłacania kaucji.

Jesteśmy dumni z naszej floty, która liczy ponad 400 pojazdów, zapewniając nie tylko komfort i styl, ale także wybór odpowiedzialny ekologicznie. Współpraca z czołową polską firmą technologiczną ITMagination zaowocowała stworzeniem innowacyjnego systemu car-sharingu działającego w trybie free-floating, który umożliwia naszym użytkownikom jeszcze większą swobodę.

Stabilność finansowa jest dla nas kluczowa, co potwierdza przejęcie w kwietniu 2019 roku większościowego pakietu akcji przez PGE, największego polskiego operatora energetycznego. To partnerstwo nie tylko umacnia naszą pozycję na rynku, ale także otwiera nowe możliwości rozwoju i inwestycji w przyszłość mobilności miejskiej.

Chociaż nasza misja i kluczowe wartości nie zostały tutaj wyraźnie zdefiniowane, każdego dnia dążymy do tego, by nasze usługi były synonimem niezawodności, innowacyjności i zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta odpowiada na współczesne potrzeby mobilności, a nasz dynamiczny zespół – choć niewielki, bo liczący zaledwie 3 osoby – jest pełen pasji i zaangażowania, aby zapewnić najlepsze doświadczenia naszym klientom.

Dołącz do naszej podróży i przekonaj się, jak łatwe i przyjemne może być przemieszczanie się po mieście z 4Mobility. Razem zmieniamy oblicze miejskiej mobilności!

4mobility SA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy 4mobility SA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 4mobility SA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa 4mobility SA

Siedziba główna

4mobility SA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca 4mobility SA - oferty archiwalne

  • Asystent/ka ds. Biurowych

    4mobility SA
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 4Mobility S.A. - jedna z największych firm wynajmu samochodów w Polsce poszukuje do zespołu Asystenta/Asystenki ds. Biurowych

      Zakres obowiązków

      • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

      • archiwizacja dokumentów,

      • kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,

      • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich księgowanie (faktury zakupu, faktury sprzedaży, wyciągi bankowe),

      • wystawianie not korygujących,

      • wsparcie zespołu księgowości w realizacji bieżących zadań.

      Wymagania

      • znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),

      • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,

      • samodzielność, inicjatywa, dokładność, systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków,

      • doświadczenie w księgowości lub biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem,

      • mile widziana znajomość obsługi programu Comarch ERP Optima.

      Oferujemy

      • elastyczny czas pracy (od 3/4 do pełnego etatu)

      • możliwość długofalowego rozwoju zawodowego

      • pracę w młodym i dynamicznym zespole

      • wysokie zniżki na produkty firmowe

Pracodawcy w Warszawie