Logolek

Czy to Twoja firma?

Logolek praca

Wieliczka

W sercu malowniczej Wieliczki znajduje się miejsce, gdzie każdy dźwięk ma swoją wagę, a każde słowo jest krokiem do pełniejszego zrozumienia świata – to właśnie nasz specjalistyczny gabinet logopedyczno-pedagogiczny, Logolek Śledziejowice. Nasza misja to wspieranie rozwoju naszych pacjentów w atmosferze pełnego zrozumienia i akceptacji. Rozwijamy komunikację językową, zarówno u dzieci, jak i dorosłych, z niezwykłą troską i profesjonalizmem.

Oferujemy szeroki zakres usług, które obejmują terapię logopedyczną, wczesną interwencję logopedyczną oraz programowanie języka u dzieci niemówiących. Zajmujemy się również stymulacją wszystkich funkcji poznawczych, co jest kluczowe dla harmonijnego rozwoju. Nasze podejście do terapii pedagogicznej dysleksji, dysgrafii, dysortografii oraz innych specyficznych trudności w nauce jest holistyczne – skupiamy się na każdym aspekcie funkcjonowania naszych podopiecznych, aby osiągnąć najlepsze efekty terapeutyczne.

Z dumą przygotowujemy również najmłodszych na ich edukacyjną przygodę, zapewniając solidne fundamenty przed rozpoczęciem nauki szkolnej. Nasze usługi diagnozy i terapii są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości, co pozwala nam na skuteczne wspieranie każdego, kto do nas trafia.

W Logolek Śledziejowice każdy znajdzie dla siebie przestrzeń do wzrostu i nauki. Nasze metody pracy i zaangażowanie w każdy przypadek sprawiają, że jesteśmy zaufanym partnerem w drodze do lepszego jutra, pełnego jasnej i efektywnej komunikacji. Zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie słowa stają się mostem łączącym ludzi i otwierającym nowe możliwości.

Logolek najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Logopeda Wieliczka
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Logolek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Logolek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Logolek

Siedziba główna w Śledziejowicach

Praca Logolek - oferty archiwalne

  • Logpeda - Neurologopeda

    Logolek
    • Wieliczka
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • Oferta Pracy: Logopeda

      W związku z dynamicznym rozwojem

      gabinetu logopedyczno-pedagogicznego "LOGOLEK" poszukujemy Logopedy do naszego zespołu.

      Miejsce pracy: Wieliczka

      Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: gabinet@logolek.pl oraz kontakt telefoniczny: 731-791-121.

      Zakres obowiązków

      • Przeprowadzanie diagnoz logopedycznych.
      • Prowadzenie terapii logopedycznej.
      • Sporządzanie dokumentacji terapeutycznej oraz opinii logopedycznych.
      • Przygotowywanie materiałów niezbędnych do terapii logopedycznej.
      • Kontak z klientami.

      Wymagania

      • Wykształcenia wyższego kierunkowego (logopedia).
      • Doświadczenia w pracy z dziećmi i dorosłymi z różnorodnymi zaburzeniami komunikacji.
      • Umiejętności prowadzenia dokumentacji terapeutycznej.
      • Empatii, zaangażowania i profesjonalnego podejścia do pacjenta.
      • Gotowości do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie.
      • Możliwość rozwoju zawodowego.
      • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.
      • Opiekę merytoryczną doświadczonych terapeutów.
      • Dobrze wyposażone sale terapeutyczne.

Pracodawcy w Wieliczce