Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa "WESSPOL" Jerzy Wessely

Czy to Twoja firma?

Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa "WESSPOL" Jerzy Wessely praca

Mogilany
Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa "WESSPOL" Jerzy Wessely najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa "WESSPOL" Jerzy Wessely

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa "WESSPOL" Jerzy Wessely

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa "WESSPOL" Jerzy Wessely

Siedziba główna w Gaju

Praca Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa "WESSPOL" Jerzy Wessely - oferty archiwalne

  • Kasjer / Sprzedawca

    • Mogilany
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 4 242-4 300 zł / mies.
    • Poszukujemy pracownika do sklepu Spożywczo - Przemysłowego na stanowisko:

      Kasjer / Sprzedawca

      Miejsce pracy: Gaj gm.Mogilany / ul.Zadziele 150

      Zakres obowiązków

      • Osługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
      • Dokładanie art.spożywczych, piwa i napojów na półki sklepowe.

      Wymagania

      • Książeczka sanepidowska,
      • Znajomość oobsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
      • Umiejętność pracy w zespole,
      • Uprzejmość i chęć do pracy.

      Oferujemy

      • Stabilene zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • Pracę w systemie zmianowym: Godziny pracy: pierwsza zmiana od 6:00 do 14:00 / druga zmiana: 14:00 do 21:00
      • Wynagrodzenie: 4242 zł do 4300 zł brutto z możliwością negocjacji.

Pracodawcy w Mogilanach