Niepubliczne Przedszkole Montessori "Dzieci Świata"

Niepubliczne Przedszkole Montessori "Dzieci Świata" najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Niepubliczne Przedszkole Montessori "Dzieci Świata"

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczne Przedszkole Montessori "Dzieci Świata"

Mapa Niepubliczne Przedszkole Montessori "Dzieci Świata"

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Niepubliczne Przedszkole Montessori "Dzieci Świata"

Pełna nazwa
MARTA LESZCZYŃSKA Niepubliczne Przedszkole Montessori "Dzieci Świata"
Adres rejestrowy
ul. Słowiańska 3 32-031 Mogilany
NIP
9442109170
REGON
367461739
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
02.06.2017
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Edukacja

  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

  • 88.91.Z Opieka dzienna nad dziećmi
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Niepubliczne Przedszkole Montessori "Dzieci Świata"

5

Na podstawie 3 oceny z Google.

obywatelkc88

"Powiedzieć, że to świetne przedszkole dla dziecka to jakby nic nie powiedzieć. Pedagodzy z pasją i pomysłami, potrafiący zaciekawić dzieci i czegoś je nauczyć. Syn bardzo zadowolony!"

2 lata temu

Sławomir Grabiec

"Wspaniałe miejsce. Pedagodzy z pasją i zaangażowaniem. Świetne wyposażenie sal. Dużo wartościowych zajęć dodatkowych i pasjonujące wycieczki dla dzieci. Polecam to przedszkole wszystkim rodzicom."

4 lata temu

Grzegorz Leszczyński

5 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Częstochowa
  5. Krzeszowice
  6. Sułkowice
  7. Niepołomice
  8. Pruszków

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Niepubliczne Przedszkole Montessori "Dzieci Świata" - oferty archiwalne

  • Nauczyciel w przedszkolu Montessori

    • Mogilany
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Praca na stanowisku Nauczyciela w Niepublicznym Przedszkolu Montessori "Dzieci Świata" w Mogilanach / 8 km od Krakowa

      Zakres obowiązków

      • zajęcia dydkatyczne
      • indywidualna praca z dziećmi z wykorzystaniem mateirału Montessori
      • opieka nad dziećmi w wieku 2,5-6 lat (mała grupa zróżnicowana wiekowo)
      • możliwość awansu zawodowego

      Wymagania

      • ukończone studia na kierunku pedagogika przedszkolna

      Oferujemy

      • umowę o pracę w zaangażowanym i wspierającym zespole (7h dziennie pracy z dziećmi)
      • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych (uczestnictwo w kursie Montessori)
      • możliwość robienia awansu zawodowego

Pracodawcy w Mogilanach