Czy to Twoja firma?

KAMIL TRUCHAN USŁUGI DLA PRZEMYSŁU praca

Katowice

Jesteśmy TRUKAM - Kamil Truchan, Usługi dla Przemysłu. Nasza przygoda zaczęła się w marcu 2021 roku we Wrocławiu, gdzie z pasją i zaangażowaniem oddaliśmy się misji dostarczania usług najwyższej jakości dla sektora przemysłowego. Specjalizujemy się w profesjonalnym czyszczeniu obszarów cywilnych i technicznych oraz w realizacji prac remontowych. Nasze działania charakteryzuje nie tylko precyzja, ale i bezkompromisowe podejście do terminowości - obietnice dla nas to świętość.


W TRUKAM wierzymy, że klucz do sukcesu leży w detalu. Dlatego każde zlecenie traktujemy z indywidualnym podejściem, dbając o to, by nasze czyszczenia chemiczne, mechaniczne czy hydrodynamiczne spełniały najwyższe standardy. Bezpieczeństwo i higiena pracy to dla nas nie tylko obowiązek, ale i filozofia, którą żyjemy na co dzień.

Chociaż nasza historia jest krótka, dzięki sporemu zasobowi wykwalifikowanych pracowników, którzy dzielą naszą pasję do rzetelności i profesjonalizmu, zdołaliśmy szybko zbudować solidną reputację. Jako niezależna firma, każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były synonimem najwyższej jakości.

Mimo że nie posiadamy jeszcze wyraźnie zdefiniowanej misji, nasze codzienne działania mówią same za siebie. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Nasze usługi są naszą wizytówką - dokładne, terminowe i zawsze zgodne z oczekiwaniami klientów.

W TRUKAM, każdy projekt to nowe wyzwanie, które podchodzimy z entuzjazmem i gotowością do pokonywania wszelkich przeszkód. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy więcej!

KAMIL TRUCHAN USŁUGI DLA PRZEMYSŁU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika obsługa klienta / call center

Oferty pracy KAMIL TRUCHAN USŁUGI DLA PRZEMYSŁU

Praca alert - powiadomienia

Praca KAMIL TRUCHAN USŁUGI DLA PRZEMYSŁU

Mapa KAMIL TRUCHAN USŁUGI DLA PRZEMYSŁU

Siedziba główna w Katowicach

KAMIL TRUCHAN USŁUGI DLA PRZEMYSŁU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Katowicach