Czy to Twoja firma?

Multiagencja Ubezpieczeniowa praca

Radom

Od początku naszej przygody w 2000 roku, jako Multiagencja Ubezpieczeniowa z Radomia, zawsze stawialiśmy na pierwszym miejscu bezpieczeństwo finansowe naszych klientów oraz ich rodzin. Nasza misja to nie tylko oferowanie ubezpieczeń, ale przede wszystkim zapewnienie wsparcia w najtrudniejszych momentach życia oraz pomoc w realizacji marzeń i planów życiowych.

Przez dwie dekady obecności na rynku, wypracowaliśmy sobie renomę dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta. Rozumiemy, że każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby i oczekiwania. Dlatego nasza oferta jest szeroka i elastyczna – od ubezpieczeń komunikacyjnych, przez majątkowe, osobowe, aż po ubezpieczenia na życie. Czy to samochód, dom, czy firma – z nami zabezpieczysz to, co dla Ciebie najcenniejsze.

Jesteśmy dumni, że możemy działać w sercu Radomia i okolic, będąc blisko naszych klientów. To pozwala nam na budowanie trwałych i osobistych relacji, które są fundamentem naszej pracy. Wierzymy, że dzięki temu nasze usługi są nie tylko profesjonalne, ale także mają ludzki wymiar.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy stworzyć plan ubezpieczeniowy, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Bo Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Multiagencja Ubezpieczeniowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
ubezpieczenia

Oferty pracy Multiagencja Ubezpieczeniowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Multiagencja Ubezpieczeniowa

Mapa Multiagencja Ubezpieczeniowa

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Multiagencja Ubezpieczeniowa
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Multiagencja Ubezpieczeniowa - oferty archiwalne

  • Nawiąże współpracę z agentem ubezpieczeniowym

    • Radom
    • kontrakt b2b
    • dodatkowa/dorywcza
    • praca od zaraz
    • Multiagencja Ubezpieczeniowa poszukuje ambitnych i komunikatywnych osób na stanowisko agenta ubezpieczeniowego. Jeśli jesteś pełen zapału i chcesz rozwijać swoje umiejętności w branży ubezpieczeniowej, ta praca jest dla Ciebie!

      Dostępna forma zatrudnienia: kontrakt B2B, umowa zlecenia, umowa o pracę.

      Zakres obowiązków

      Obowiązki:

      - Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji z obecnymi
      - Doradztwo w zakresie ubezpieczeń, dopasowanie ofert do indywidualnych potrzeb klientów
      - Przygotowywanie i negocjowanie umów ubezpieczeniowych
      - Monitorowanie i analiza rynku oraz konkurencji
      - Raportowanie wyników pracy oraz osiąganych celów

      Wymagania

      - Doświadczenie w sprzedaży lub dystrybucji produktów ubezpieczeniowych będzie dużym atutem, jednak nie jest to warunek konieczny
      - Świadomość rynku ubezpieczeniowego i aktualnych trendów
      - Umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z klientami
      - Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
      - Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielne podejmowanie decyzji
      - Dobra organizacja czasu pracy i umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie
      - Wysoki poziom zaangażowania w realizację celów sprzedażowych
      - Wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki: ekonomia, finanse lub pokrewne)

      - Zaświadczenie o niekaralności

      Oferujemy

      - Interesującą pracę w dynamicznym środowisku branży ubezpieczeniowej
      - Atrakcyjny system wynagradzania, składający się z prowizji od sprzedaży oraz bonusów za osiągane cele
      - Możliwość rozwoju zawodowego
      - Szkolenia z zakresu produktów ubezpieczeniowych oraz technik sprzedażowych
      - Elastyczny czas pracy

      Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Pracodawcy w Radomiu