PROJ-COMPLEX Małgorzata Teresa Kaczmarek

Czy to Twoja firma?

PROJ-COMPLEX Małgorzata Teresa Kaczmarek praca

Bydgoszcz

PROJ-COMPLEX  Biuro Projektowo-Kosztorysowe działające od kilkunastu lat na rynku budowlanym, świadczy usługi w zakresie:

  • - projekty indywidualne różnych obiektów budowlanych

  • - adaptacje projektów gotowych

  • - inwentaryzacje

  • - aranżacje wnętrz

  • - wizualizacje

  • - kosztorysy budowlane

  • - przeglądy okresowe budynków

  • - nusługi budowlane

  • - nadzór i kierowanie robotami budowlanymi

PROJ-COMPLEX Małgorzata Teresa Kaczmarek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PROJ-COMPLEX Małgorzata Teresa Kaczmarek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PROJ-COMPLEX Małgorzata Teresa Kaczmarek

Mapa PROJ-COMPLEX Małgorzata Teresa Kaczmarek

Siedziba główna w Bydgoszczy

PROJ-COMPLEX Małgorzata Teresa Kaczmarek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Lipno

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca PROJ-COMPLEX Małgorzata Teresa Kaczmarek - oferty archiwalne

  • Projektant: Architektury / Konstrukcji

    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • praca od zaraz

      Zakres obowiązków

      • opracowywanie dokumentacji projektowej celem uzyskania pozwolenia na budowę
      • opracowywanie koncepcji projektów architektonicznych
      • sporządzanie adaptacji projektów gotowych
      • uzyskiwanie odpowiednich decyzji i uzgodnień koniecznych do otrzymania pozwolenia na budowę
      • opracowywanie aranżacji wnętrz i wizualizacji
      • współpraca z projektantami branży sanitarnej i elektrycznej w zakresie realizowanego projektu
      • wykonanie obliczeń statyczno- wytrzymałościowych w zakresie konstrukcji dla obiektów budowlanych
      • opracowywanie projektów konstrukcyjnych obiektów budowlanych
      • współpraca międzybranżowa oraz z podwykonawcami
      • ocena i weryfikacja dokumentacji technicznej oraz dbałość o sprawny przepływ informacji w ramach realizacji projektów
      • umiejętność analizowania rysunków architektonicznych i dokumentacji technicznej

      Wymagania

      • znajomość obowiązującego prawa budowlanego, procedur administracyjnych i standardów projektowych
      • znajomość środowiska CAD i innych programów wykorzystywanych w projektowaniu
      • wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa
      • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
      • zaangażowanie, dokładność i sumienność w pracy
      • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

      Mile widziane

      • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
      • możliwość podjęcia współpracy
      • pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze
      • profesjonalne narzędzia pracy
      • pracę przy ciekawych projektach zapewniających rozwój zawodowy
      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
      • możliwość udokumentowania praktyki do uprawnień budowlanych
      • atmosferę wsparcia i współpracy

      Do współpracy zapraszamy również studentów

Pracodawcy w Bydgoszczy