Czy to Twoja firma?

Hotel Alpin praca

Szczyrk

Witaj w Hotelu Alpin, naszej oazie gościnności i profesjonalizmu, położonej w samym sercu malowniczego Szczyrku. Jesteśmy dumni, że możemy być Twoim przewodnikiem po niezapomnianych doświadczeniach, które oferuje nasz hotel.

Nasza historia jest opowieścią o pasji do gościnności i ciągłym dążeniu do doskonałości. Choć nie zdradzimy Ci wszystkich naszych sekretów, możemy śmiało powiedzieć, że nasza restauracja Beskidzka 40 zdobyła uznanie nie tylko wśród gości, ale i krytyków, o czym świadczy prestiżowy „Złoty widelec” – nagroda, która jest świadectwem naszej innowacyjności i jakości.

W Hotelu Alpin specjalizujemy się w tworzeniu idealnych warunków dla spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji. Nasze sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audio-video, co gwarantuje, że każde wydarzenie przebiegnie bez najmniejszych zakłóceń. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest atmosfera podczas takich spotkań, dlatego zawsze dbamy o to, by była ona sprzyjająca owocnej pracy.

Ale Hotel Alpin to nie tylko miejsce pracy. To także przestrzeń relaksu i aktywnego wypoczynku. Oferujemy szeroki wachlarz atrakcji – od sauny i jacuzzi, przez jazdę na rowerze, piesze wycieczki, aż po narciarstwo i jazdę konną. Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw, a dla dorosłych wieczory tematyczne z kolacją oraz wycieczki po lokalnych zabytkach.

Największym atutem naszego hotelu jest jego lokalizacja – zaledwie 250 metrów od centrum Szczyrku, co sprawia, że jesteśmy idealną bazą wypadową do odkrywania uroków Beskidów. Goście cenią nas za komfortowe warunki i rodzinną atmosferę, którą tworzy nasza załoga. To właśnie ludzie są sercem Hotelu Alpin i to oni każdego dnia wkładają całe swoje serce w to, aby pobyt naszych gości był niezapomniany.

Zapraszamy do Hotelu Alpin, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy gość traktowany jest jak członek rodziny. Odkryj z nami Szczyrk i pozwól sobie na chwilę relaksu w otoczeniu górskiej natury. Czekamy na Ciebie!

Hotel Alpin najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Recepcjonistka Szczyrk
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Hotel Alpin

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hotel Alpin

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Recepcjonistka/Recepcjonista

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Dodana
  • Recepcjonista / Recepcjonistka

    Hotel Crystal Mountain*****
    • Wisła
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • Recepcjonistka

    SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o. Wizytówka
    • Bielsko-Biała
    Dodana

Mapa Hotel Alpin

Siedziba główna

Praca Hotel Alpin - oferty archiwalne

  • Recepcjonista/ka do hotelu w Szczyrku

    Hotel Alpin
    • Szczyrk
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      DO TWOICH ZADAŃ BĘDZIE NALEŻAŁO:

      • Obsługa Gości w recepcji lub/i barze/restauracji
      • Budowanie pozytywnego wizerunku Hotelu
      • Realizowanie działań operacyjnych w barze/restauracji, lub recepcji

      Wymagania

      UMIEJĘTNOŚCI I OSOBOWOŚĆ

      • Jeśli: Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać
      • Wykazujesz inicjatywę w działaniu oraz motywację do ciągłego rozwoju
      • Posiadasz wysoką kulturę osobistą
      • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
      • Posiadasz aktualną książeczkę sanepidowską
      • Jesteś dyspozycyjny

      Oferujemy

      • Umowę o pracę, umowę zlecenie
      • Możliwość uczenia się od doświadczonych kolegów
      • Prywatna opieka medyczną
      • Posiłki pracownicze
      • Strój służbowy
      • Praca w systemie zmianowym

Pracodawcy w Szczyrku