Czy to Twoja firma?

KRISBUD KRZYSZTOF DOROTA STASZEK praca

Rudołtowice

Jesteśmy Krisbud - Twoim zaufanym partnerem w świecie budownictwa. Nasza przygoda rozpoczęła się 1 lutego 2022 roku w malowniczych Rudołtowicach, gdzie zakorzeniliśmy naszą pasję do tworzenia i odnawiania przestrzeni.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług, które sprawią, że Twoje wnętrze stanie się nie tylko funkcjonalne, ale i zachwycające. Od instalacji elektrycznych, przez wykończenia wnętrz, docieplenia elewacji, aż po precyzyjne prace glazurnicze - jesteśmy tu, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Jakość to słowo, które dla nas nie jest pustym hasłem. Dorota Staszek, która stoi na czele naszej firmy, dba o to, by każda realizacja była synonimem doskonałości. Dzięki temu możesz być pewien, że każdy detal Twojego projektu zostanie dopracowany z największą starannością.

Nasza działalność nie zna granic - działamy zarówno na terenie Polski, w rejonie Pszczyny i Katowic, jak i w sercu Bawarii w Niemczech. Rozumiemy, że każdy klient jest inny i ma swoje unikalne potrzeby, dlatego oferujemy kompleksowe wykończenie wnętrz, malowanie, szpachlowanie, suchą zabudowę oraz glazurnictwo, dostosowane do indywidualnych wymagań.

W Krisbud wierzymy, że przestrzeń wokół nas ma ogromny wpływ na nasze życie. Dlatego każdy projekt traktujemy jako szansę, aby wprowadzić harmonię i funkcjonalność do domów i miejsc pracy naszych klientów. Zapraszamy do współpracy - razem stwórzmy coś wyjątkowego.

KRISBUD KRZYSZTOF DOROTA STASZEK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy KRISBUD KRZYSZTOF DOROTA STASZEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KRISBUD KRZYSZTOF DOROTA STASZEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KRISBUD KRZYSZTOF DOROTA STASZEK

Siedziba główna w Rudołtowicach

Praca KRISBUD KRZYSZTOF DOROTA STASZEK - oferty archiwalne

  • POSZUKUJĘ FACHOWCÓW/ PODWYKONAWCÓW DO WYKOŃCZEŃ WNĘTRZ. POLSKA/NIEMCY

    KRISBUD KRZYSZTOF DOROTA STASZEK
    • Pszczyna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 500-20 000 zł / mies.
    • POSZUKUJĘ PRACOWNIKÓW / POWYKONAWCÓW DO PRAC PRZY ELEWACJACH I WYKOŃCZENIACH WNĘTRZ. MALARZY, SZPACHLARZY, GLAZURNIKÓW , DOCIEPLENIOWCÓW . PRACA W POLSCE (PSZCZYNA - KATOWICE) I W NIEMCZECH (BAWARIA) .

      Zakres obowiązków

      KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIE WNĘTRZ

      MALOWANIE

      SZPACHLOWANIE

      SUCHA ZABUDOWA

      GLAZURNICTWO

      Wymagania

      PRAKTYKA W ZAWODZIE

      SUMIENNOŚĆ

      UCZCIWOŚĆ

      BRAK NAŁOGÓW !!!

      Oferujemy

      ZATRUDNIENIE NA PEŁNY ETAT

      UMOWĘ B2B

      PODWYKONAWSTWO

      TERMINOWE ROZLICZENIA