Czy to Twoja firma?

GOLDATOS Aleksandra Jaruga praca

Rzeszów
GOLDATOS Aleksandra Jaruga najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psychoterapeuta Rzeszów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy GOLDATOS Aleksandra Jaruga

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GOLDATOS Aleksandra Jaruga

Mapa GOLDATOS Aleksandra Jaruga

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
GOLDATOS Aleksandra Jaruga
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gdynia
  3. Rzeszów
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca GOLDATOS Aleksandra Jaruga - oferty archiwalne

  • Psycholog Psychoterapeuta

    • Rzeszów
    • kontrakt b2b
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • 100-180 zł / godz.
    • Gabinety Sens w Rzeszowie zatrudnią do współpracy:

      Psychologa Psychoterapeutę do prowadzenia konsultacji oraz psychoterapii indywidualnej oraz psychoterapii par.

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie psychoterapii indywidualnej, par oraz konsultacji

      Wymagania

      • ukończone studia mgr. psychologii
      • ukończona szkoła psychoterapii lub min II rok szkoły psychoterapii
      • doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii
      • preferowane osoby z własną działalnością gospodarczą

      Oferujemy

      • współpracę b2b,
      • atrakcyjne wynagrodzenie - w zależności od stażu prace
      • elastyczny grafik,
      • dostęp do gabinetów z całym zapleczem potrzebnym do prowadzenia sesji,
      • superwizję koleżeńską,

        Osoby zainteresowane, spełniające kryteria zapraszamy do wysłania CV wraz z informacją o dyspozycyjności.

Pracodawcy w Rzeszowie