Czy to Twoja firma?

NowaKlima EMIL NOWAK praca

Pionki

Od momentu naszego debiutu na rynku logistycznym w 2014 roku, NowaKlima EMIL NOWAK nieustannie dąży do tego, aby dostarczanie przesyłek było jak najbardziej efektywne i niezawodne. Nasza siedziba znajduje się w sercu Polski, w Warszawie, co stanowi idealny punkt startowy do obsługi naszych klientów w całym kraju.

Specjalizujemy się w usługach kurierskich, które obejmują zarówno doręczanie, jak i odbiór przesyłek bezpośrednio od naszych klientów. Rozumiemy, jak ważny jest czas i zaufanie w branży logistycznej, dlatego każda paczka jest dla nas priorytetem. Zajmujemy się przewozem i dostarczaniem paczek, a nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, zarówno w zakresie terminowości, jak i bezpieczeństwa przewożonych towarów.

Jako firma działająca w branży logistyki, spedycji i dystrybucji, jesteśmy świadomi wyzwań, jakie niesie ze sobą dynamicznie zmieniający się rynek. Dlatego też nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszych procesów, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w obszarze transportu krajowego pozwalają nam na skuteczną realizację zleceń, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

W NowaKlima EMIL NOWAK stawiamy na proste, lecz skuteczne rozwiązania, które pozwalają nam na elastyczne reagowanie na potrzeby rynku. Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspierać naszych klientów, oferując im usługi na najwyższym poziomie. Nasza działalność opiera się na solidnych fundamentach doświadczenia i znajomości branży, a naszym celem jest nieustanne doskonalenie oferowanych usług.

Zapraszamy do współpracy z NowaKlima EMIL NOWAK – Waszym zaufanym partnerem w dziedzinie logistyki, który zawsze dostarcza na czas.

NowaKlima EMIL NOWAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Pionki
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy NowaKlima EMIL NOWAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NowaKlima EMIL NOWAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NowaKlima EMIL NOWAK

Siedziba główna

NowaKlima EMIL NOWAK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NowaKlima EMIL NOWAK - oferty archiwalne

  • Kurier-Kierowca

    NowaKlima EMIL NOWAK
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 5 300-7 000 zł / mies.
    • Zatrudnię osobę na stanowisko kuriera w firmie DPD Polska. Praca od pon-pt od godz 7:00 do 15:00-17:00. Magazyn znajduje się na ul. Mineralnej.

      Zakres obowiązków

      • doręczanie oraz odbiór przesyłek od klienta

      Wymagania

      • czynne prawo jazdy kat. B
      • odpowiedzialność
      • sumienność
      • dyspozycyjność
      • umiejętność orientacji w terenie i organizacji pracy własnej
      • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych do 3,5t.
      • zaświadczenie o niekaralności

      Oferujemy

      • pracę w młodym zespole w miłej atmosferze
      • stabilną pracę przy rozwożeniu przesyłek na terenie Warszawy (Sadyba)
      • szkolenie wprowadzające
      • stały rejon
      • pracę od poniedziałku do piątku
      • umowę o pracę / zlecenie
      • Samochód służbowy
      • niezbędne narzędzia ( skaner, terminal, strój służbowy)
      • wsparcie w pierwszych tygodniach pracy

Pracodawcy w Pionki