Czy to Twoja firma?

Kancelaria Komornika Sądowego praca

Olsztyn

Jesteśmy Kancelarią Komorniczą, twoim zaufanym partnerem w dziedzinie windykacji i egzekucji prawnej. Od momentu naszego założenia, które miało miejsce w 2009 roku dla kancelarii Artura Kaczmarka, a w 2012 roku dla naszej dynamicznej ekipy w Gliwicach, nieustannie dążymy do tego, by nasze usługi były synonimem skuteczności i rzetelności. Nasze działania opierają się na solidnych fundamentach wiedzy prawniczej i doświadczenia, które zdobywamy od stycznia 2014 roku w przypadku kancelarii Dawida Wątruckiego.

Nasza misja skupia się na dostarczaniu usług na najwyższym poziomie, co jest możliwe dzięki wybitnemu zespołowi prawników i asesorów komorniczych z kilkuletnim doświadczeniem. Rozumiemy, że każda sytuacja wymaga indywidualnego podejścia, dlatego stawiamy na personalizację naszych działań, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasza kancelaria w Gliwicach cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku. To wynik naszej ciężkiej pracy i zaangażowania w każde powierzone nam zadanie. W Warszawie, nasza kancelaria Anny Hoppe, obsługuje obszar Sądu Apelacyjnego, zapewniając wsparcie prawne mieszkańcom dzielnic Bielany, Żoliborz oraz gmin Izabelin i Łomianki.

Wykorzystujemy najnowsze technologie, takie jak system informatyczny Komornik SQL, który pozwala nam na efektywną pracę i szybką komunikację z klientami. Nasze procedury są wspierane przez dostęp do systemów teleinformatycznych, co umożliwia nam sprawne przeprowadzanie postępowań komorniczych.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do innowacji i ciągłego doskonalenia jakości świadczonych przez nas usług. Nasze zaplecze kadrowe, infrastruktura teleinformatyczna oraz lokalowa stanowią o naszej konkurencyjności i są gwarancją najwyższej jakości obsługi.

W Kancelarii Komorniczej każdego dnia dajemy z siebie wszystko, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i zapewnić im poczucie bezpieczeństwa w trudnych sytuacjach prawnych. Zaufaj nam, a my zadbamy o Twoje interesy z należytą starannością i profesjonalizmem.

Kancelaria Komornika Sądowego najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Olsztyn
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Kancelaria Komornika Sądowego

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Komornika Sądowego

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kancelaria Komornika Sądowego

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Kancelaria Komornika Sądowego
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Olsztyn
  2. Bielsko-Biała
  3. Bydgoszcz
  4. Warszawa
  5. Wrocław
  6. Jastrzębie-Zdrój
  7. Morąg

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Kancelaria Komornika Sądowego - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy/aplikant

    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olszynie zatrudni pracownika biurowego/aplikanta na cały lub część etatu. Praca stacjonarna

      Zakres obowiązków

      • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji,
      • rejestracja spraw w programie Komornik SQL
      • sporządzenie projektów pism w toku postępowania

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy kancelarii komorniczej,
      • znajomość programu Komornik SQL,
      • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
      • skrupulatność

      Oferujemy

      • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę,
      • system premiowy

Pracodawcy w Olsztynie