Infinite Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Infinite sp. z o.o. praca

Lublin

Jeden z liderów branży paperless w Europie, ponad 20 lat doświadczenia poparte efektywnymi wdrożeniami. Tysiące zadowolonych klientów i zrealizowanych projektów.

Celem Infinite jest dostarczanie klientom nowoczesnych rozwiązań i usług informatycznych pomocnych w osiągnięciu przewagi konkurencyjnej. Chcemy ułatwić naszym klientom pracę oraz przyśpieszyć procesy biznesowe. Dzięki naszym specjalistom i nowatorskim rozwiązaniom przedsiębiorcy mogą nie tylko sprawnie realizować swoje codziennie zadania lecz również zminimalizować wydatki i oszczędzić.

Infinite Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Asystent zarządu Lublin
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Infinite Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Infinite Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Infinite Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Bielsko-Biała
  3. Bydgoszcz
  4. Warszawa
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Infinite Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystentka/Asystent Zarządu

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • Firma Infinite Sp. z o.o. serdecznie zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko Asystenta Zarządu. Jesteśmy innowacyjnym przedsiębiorstwem, które od lat zdobywa uznanie w branży dzięki zobowiązaniu do dostarczania usług najwyższej jakości i wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań.

      Oferujemy inspirujące środowisko pracy, sprzyjające rozwojowi zawodowemu, oraz szereg korzyści i benefitów. Jeśli jesteś gotów/a na nowe wyzwania i chcesz być częścią dynamicznego środowiska, serdecznie zachęcamy do składania aplikacji.

      Zakres obowiązków

      • Administrowanie obiegiem dokumentów (korespondencja przychodząca/wychodząca, archiwizacja),

      • Obsługa połączeń telefonicznych,

      • Opieka nad biurem (zamawianie artykułów biurowych i spożywczych),

      • Współpraca z działem księgowości.

      Wymagania

      • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),

      • Prawo jazdy kat. B,

      • Umiejętność rozwiązywania problemów,

      • Proaktywne podejście do realizacji zadań,

      • Umiejętności priorytetyzacji zadań,

      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana).

      Oferujemy

      • Stabilną pracę w zgranym zespole,
      • Możliwości rozwoju,
      • Atmosferę niekorporacyjną w pracy,
      • Pracę w systemie jednozmianowym - 8-16,
      • Możliwość otrzymania karty Multisport,
      • Dofinansowanie posiłków w pracy.

Pracodawcy w Lublinie