Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE STANDARD sp. z o.o. praca

Lublin

Od momentu naszego założenia w 1990 roku w Lublinie, PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE STANDARD stało się jednym z wiodących dystrybutorów chemikaliów na świecie. Nasza historia to opowieść o ciągłym rozwoju, innowacyjności i dostosowywaniu się do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy dumni, że możemy oferować surowce chemiczne w zróżnicowanych opakowaniach, które są idealnie dopasowane do specyficznych wymagań każdego z naszych partnerów.

Rozumiemy, że nasza pozycja na rynku to wynik nie tylko naszej bogatej oferty, ale również zaangażowania w ciągłe doskonalenie. Dlatego nieustannie modernizujemy nasze systemy zarządzania i techniczne zaplecze, co pozwala nam na utrzymanie wysokiej jakości usług i produktów. Nasze dobrze wyposażone bazy techniczne, rozciągające się na ponad 13 hektarów, oraz własne bocznice kolejowe to nasze strategiczne atuty, które umacniają naszą konkurencyjną przewagę.

W Przedsiębiorstwie Przemysłowo-Handlowym Standard zdajemy sobie sprawę, że sukces to nie tylko sprzedaż produktów. To także świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dlatego z dumą wspieramy naszych klientów poprzez specjalistyczne komórki, takie jak Dział Informatyki, Działy Kontroli Jakości z własnym laboratorium zakładowym, Dział Ochrony Środowiska i Technologii, a także Dział Logistyki i Transportu. Każdy z tych działów odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu kompleksowej obsługi, która przekłada się na zadowolenie naszych partnerów.

Nasza działalność nie zna granic – współpracujemy z klientami i dostawcami z całego świata, w tym z prestiżowymi firmami zachodnioeuropejskimi oraz partnerami z Ukrainy, Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Ta międzynarodowa obecność pozwala nam na wymianę doświadczeń, co przekłada się na ciągłe ulepszanie naszych procesów i oferty.

W Przedsiębiorstwie Przemysłowo-Handlowym Standard wierzymy, że nasz sukces to przede wszystkim zadowolenie naszych klientów. Dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych partnerów.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE STANDARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój logistyka / spedycja / transport praca fizyczna bhp / ochrona środowiska obsługa klienta / call center

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE STANDARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE STANDARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Magazynier

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE STANDARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE STANDARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE STANDARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE STANDARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Lublin
    • Zakres obowiązków

      Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach firmowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność obsługi podstawowych narzędzi do sprzątania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Pracodawcy w Lublinie