Czy to Twoja firma?

KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II praca

Lublin
KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna rolnictwo / hodowla zarządzanie / dyrekcja bhp / ochrona środowiska administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II

Siedziba główna

KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II - oferty archiwalne

  • Ogrodnik terenów zieleni

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zapewnienie utrzymania w należytym porządku i czystości terenów wokół nieruchomości KUL

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Do konkursu mogą przystąpić osoby respektując katolicki charakter Uczelni, spełniające następujące wymagania: prawo jazdy kat. B badania wysokościowe powyżej 3 m uprawnienia pilarza dobry stan zdrowia dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Prosimy o umieszczenie w liście motywacyjnym następującego sformułowania: Wyrażam zgodę na przetwar
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

    • Lublin

      - przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w jednostkach organizacyjnych Uczelni,
      - nadzór nad realizacją nakazów, postanowień, wniosków określonych przez wewnętrzne oraz zewnętrzne jednostki kontrolujące stan bhp na Uczelni
      - doradztwo w stosowaniu przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy na Uczelni
      - bieżące informowanie Władz Uczelni o stwierdzonych zagrożeniach wraz z wnioskami zmierzającymi do ich usunięcia
      - sporządzanie i przedstawianie pracodawcy okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy zawierających propozycje rozwiązań technicznych i organizacyjnych, mających na celu poprawę warunków pracy
      - udział w opracowywaniu zakładowych układów zbiorowych pracy, wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych oraz w ustalaniu zadań osób kierujących pracownikami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
      - opracowywanie szczegółowych instrukcji stanowiskowych
      - badanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz opracowywanie wniosków profilaktycznych i kontrola ich realizacji
      - prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, chorób zawodowych, a także badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy
      - dokonywanie oceny ryzyka zawodowego, które wiąże się z wykonywaną pracą
      - przeprowadzanie instruktażu ogólnego z zakresu bhp pracowników Uczelni, a także studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych oraz uczestników studiów doktoranckich
      - organizacja i przeprowadzanie szkoleń okresowych w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy
      - współpraca z laboratoriami upoważnionymi, zgodnie z odrębnymi przepisami do dokonywania badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia lub warunków uciążliwych występujących w środowisku pracy
      - współdziałanie ze społeczną inspekcją pracy oraz zakładowymi organizacjami związkowymi przy podejmowaniu działań w celu przestrzegania zasad bhp w trybie i zakresie ustalonym w odrębnych przepisach

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia, finanse i rachunkowość, prawo
      • Inne wymagania: znajomość aktualnych przepisów dotyczących bhp oraz umiejętność praktycznego ich wykorzystywania, znajomość przepisów prawa oświatowego, w szczególności w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy w uczelniach; - posiadać predyspozycję oraz umiejętność do przeprowadzania szkoleń, wykonywanie zadań i dokumentacji związanej z zakresem pracy służby bhp, umiejętność skutecznej komunikacji, umiejętność analitycznego myślenia, wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok pracy w służbie bhp;

      Oferujemy

Pracodawcy w Lublinie