Czy to Twoja firma?

PKP CARGO S.A. praca

Lublin

Jako PKP CARGO S.A., jesteśmy dumnym liderem w dziedzinie kolejowych przewozów towarowych w Polsce i czołowym graczem na europejskim rynku. Nasza historia rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy to w wyniku restrukturyzacji Polskich Kolei Państwowych, wyłoniliśmy się jako silny i niezależny podmiot. Od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze usługi, a w 2013 roku nasze zaangażowanie i stabilność zostały dodatkowo potwierdzone debiutem na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Z dumą zatrudniamy ponad 21 tysięcy profesjonalistów, którzy każdego dnia dbają o to, aby nasze usługi były realizowane na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksowe rozwiązania logistyczne, które obejmują przewozy krajowe i międzynarodowe, spedycję towarów, a także usługi intermodalne, bocznicowe i terminalowe. Nasze usługi są uzupełnione o utrzymanie i naprawy taboru kolejowego, co zapewnia ciągłość i niezawodność dostaw.

Jesteśmy dumni z posiadania największego parku taborowego wśród towarowych przewoźników kolejowych w Polsce oraz z naszej własnej sieci terminali konwencjonalnych i intermodalnych. To właśnie te zasoby pozwalają nam na realizację przewozów towarowych własnym taborem na terenie ośmiu innych krajów Unii Europejskiej, co świadczy o naszej silnej pozycji międzynarodowej.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty bezpieczeństwa – część A i B, akceptacja systemu zarządzania bezpieczeństwem na terenie Unii Europejskiej. Dbamy o to, aby nasze usługi były nie tylko efektywne, ale również bezpieczne zarówno dla naszych klientów, jak i dla środowiska.

Nasza oferta to nie tylko przewozy kolejowe. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, w tym spedycję, przeładunki, magazynowanie, obsługę celną, przewozy promowe oraz obsługę bocznic kolejowych. Współpracujemy z największymi polskimi i światowymi grupami przemysłowymi, dostarczając im niezbędne wsparcie w łańcuchu dostaw.

Jako największy akcjonariusz, PKP S.A. zapewnia nam stabilność i wsparcie, umożliwiając realizację naszych ambitnych planów i projektów. Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku i z zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci. W PKP CARGO S.A. łączymy tradycję z nowoczesnością, nieustannie dążąc do doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności.

PKP CARGO S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna logistyka / spedycja / transport wytwórstwo / rzemiosło inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PKP CARGO S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PKP CARGO S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PKP CARGO S.A.

Centrala

Oddział Katowice

PKP CARGO S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PKP CARGO S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Lublin
  3. Kraków
  4. Wrocław
  5. Katowice
  6. Poznań
  7. Skarżysko-Kamienna
  8. Łódź
  9. Rzeszów
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PKP CARGO S.A. - oferty archiwalne

  • Rewident taboru

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Dokonywanie oględzin technicznych i prób hamulców pociągów, obserwacja przejeżdżających pociągów, jeżeli wynika to z post. regulaminu technicznego posterunku rewizji tyechnicznej. Kwalifikacja wagonów do prz\ewozów specjalnych i do napraw. Dokonywanie drobnych napraw i usuwanie usterek w rewidowanym taborze. Odbiór wagonów pod względem technicznym od klientów na wyznaczonych punktach obsługi. Sporządzanie protokołów uszkodzenia wagonu i innej wymaganej dokumentacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: znajomość budowy pojazdów szynowych, mechaniki, elektryki i mechatroniki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referendarz ds. umów regulaminów technicznych stacji i rozkładów jazdy

    • Lublin

      Przygotowanie organizacji przewozu przesyłek niebezpiecznych, specjalnych i nadzwyczajnych we współpracy z właściwymi komórkami organizacyjnymi,
      opracowywanie materiałów na potrzeby zawierania i rozliczania: umów konsorcjum z PKP CARGO SERVICE Sp. z o.o. oraz umów w zakresie dostępu do infrastruktury kolejowej na obszarze działania zakładu, przez komórki organizacyjne Centrali Spółki umów dostępu do infrastruktury w zakresie przewozów realizowanych przez zakład Spółki,
      współpraca przy opracowywaniu i aktualizacji przez PKP PLK S.A. regulaminów technicznych stacji, w związku z pracą manewrową, tymczasowym prowadzeniem ruchu w czasie wykonywania robót,
      współudział w opracowywaniu regulaminów technicznych stacji oraz technicznej dokumentacji bocznic i punktów ładunkowych PKP CARGO S.A.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: [Inne] : • wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe o profilu logistyka, transport, • preferowane doświadczenie w zakresie logistyki i transportu, na kolei, • umiejętność pracy pod presją czasu, • umiejętność sprawnego korzystania z pakietu MS Office, • wysoki stopień komunikatywności i umiejętność współpracy w dużej grupie, • znajomość zagadnień związanych z realizacją procesu przewozowego,

      Oferujemy

Pracodawcy w Lublinie