Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal Lublin sp. z o.o. praca

Lublin

Od ponad siedmiu dekad jesteśmy dumni z naszej roli jako Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal Lublin, nieustannie zaopatrując branżę medyczną w produkty najwyższej jakości. Nasza historia sięga roku 1949, a nasze głębokie korzenie w tradycji i doświadczeniu pozwalają nam z pewnością patrzeć w przyszłość. Jesteśmy jednym z największych internetowych sklepów stomatologicznych w Polsce, ale nasza oferta wykracza daleko poza stomatologię, obejmując całe spektrum potrzeb medycznych.

Nasze produkty, od mebli medycznych, przez narzędzia i sprzęt chirurgiczny, aż po artykuły do dezynfekcji, są synonimem innowacyjności i precyzji. Rozumiemy, jak ważne jest, aby sprzęt medyczny był niezawodny i bezpieczny, dlatego wszystkie nasze artykuły spełniają restrykcyjne wymogi i posiadają niezbędne atesty.

W Cezal nie tylko sprzedajemy produkty, ale również oferujemy doradztwo, dostawę i serwis, aby zapewnić, że nasze rozwiązania są w pełni zintegrowane z potrzebami naszych klientów. Nasza rozbudowana sieć sklepów stacjonarnych oraz dynamicznie rozwijający się sklep internetowy pozwalają na łatwy dostęp do naszych produktów i usług w całej Polsce.

Jesteśmy dumni z naszego długoletniego doświadczenia, które jest naszą przewagą konkurencyjną. To właśnie ono umożliwia nam dostarczanie produktów i usług, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania naszych klientów. W naszej pracy kierujemy się pasją do pomagania innym i dążeniem do doskonałości, co pozwala nam stale się rozwijać i udoskonalać nasze procesy.

Zapraszamy do poznania naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Cezal jako swojemu dostawcy rozwiązań medycznych najwyższej klasy. Razem możemy pracować na rzecz lepszego i zdrowszego jutra.

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal Lublin Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal Lublin Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal Lublin Sp. z o.o.

  • Handlowiec w sklepie medycznym

    Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal Lublin Sp. z o.o.
    • Zamość
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal Lublin Sp. z o.o.

PRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIA LECZNICTWA CEZAL LUBLIN SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal Lublin Sp. z o.o. - Sklep1

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal Lublin Sp. z o.o. - Sklep2

Sklep Łęczna

Sklep Lubartów

Sklep Chełm

Sklep Zamość

Sklep Biała Podlaska

Praca Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal Lublin Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży w sklepie medycznym

    • Łęczna
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż detaliczna produktów leczniczych, wyrobów medycznych, sprzętu ortopedycznego w sklepie specjalistycznego zaopatrzenia medycznego i zielarsko-medycznym. Wymagane wykształcenie minimum średnie o specjalności: technik ortopeda, technik farmacji, fizjoterapeuta, pielęgniarka lub wyksztalcenie średnie i ukończony przed 10.02.2009 r. kurs II-go st. z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych. Dokumenty aplikacyjne na adres e-mail: cezal@cezal.lublin.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: technik farmacji, średnie zawodowe, medyczne, kierunek: tech. ortopeda, wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: fizjoterapia
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie minimum średnie o specjalności: technik ortopeda, technik farmacji, fizjoterapeuta, pielęgniarka lub wyksztalcenie średnie i ukończony przed 10.02.2009 r. kurs II-go st. z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych. Dokumenty aplikacyjne na adres e-mail: cezal@cezal.lublin.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Łęczna

      Sprzedaż detaliczna produktów leczniczych, wyrobów medycznych, sprzętu ortopedycznego w sklepie specjalistycznego zaopatrzenia medycznego i zielarsko-medycznym. Dokumenty aplikacyjne na adres e-mail: cezal@cezal.lublin.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

Pracodawcy w Lublinie