Czy to Twoja firma?

KINGA SOŁTYSIK praca

Bielsko-Biała

Witaj, jestem KINGA SOŁTYSIK, Twoim zaufanym partnerem w świecie biznesu, z siedzibą w malowniczym Bielsku-Białej. Od momentu rozpoczęcia naszej działalności gospodarczej 11 stycznia 2021 roku, z pasją i zaangażowaniem wkroczyliśmy w różnorodne sektory rynku, obejmujące handel hurtowy i detaliczny, transport, usługi gastronomiczne oraz finanse.

Nasza misja, zrodzona z pragnienia wspierania zarówno pracodawców, jak i pracowników, znalazła swoje odbicie w platformie Zarobky.pl. To właśnie tutaj stawiamy na transparentność i dostępność informacji o wynagrodzeniach oraz opinii o firmach, tworząc przestrzeń, gdzie każdy może znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące rynku pracy.

Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie, co potwierdza posiadane przez nas zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych. To świadectwo naszej dbałości o jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami.

Choć obecnie nie posiadamy aktywnych ofert pracy, nasza działalność gospodarcza jest pełna życia i dynamizmu. Jesteśmy aktywni i gotowi na nowe wyzwania, stale poszukując możliwości rozwoju i doskonalenia naszych usług.

W naszej codziennej pracy kierujemy się prostotą, przejrzystością i zaangażowaniem. Chociaż nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy szerokim wachlarzem certyfikatów, to nasze lokalne korzenie i solidne fundamenty pozwalają nam budować trwałe relacje z klientami i partnerami biznesowymi.

Zapraszamy do śledzenia naszej historii i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali KINGA SOŁTYSIK. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

KINGA SOŁTYSIK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy KINGA SOŁTYSIK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KINGA SOŁTYSIK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KINGA SOŁTYSIK

Siedziba główna w Bielsku-Białej

KINGA SOŁTYSIK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
KINGA SOŁTYSIK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Jaworzno
  3. Kęty
  4. Wrocław
  5. Zielona Góra
  6. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca KINGA SOŁTYSIK - oferty archiwalne

  • Kasjer sprzedawca w sklepie Żabka

    • 1 500-2 500 zł / mies.
    • Bielsko-Biała
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

      • Liczenie i sprawdzanie stanu kasy na początku i końcu zmiany

      • Dbanie o porządek na zapleczu i sali sprzedaży

      • Dokładanie towaru z zaplecza

      Wymagania

      • książeczka sanepidowska

      • gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy

      Oferujemy

      • stałą posadę

Pracodawcy w Bielsku-Białej