KOPALNIA URODY Mariusz Ośliźniok

Czy to Twoja firma?

KOPALNIA URODY Mariusz Ośliźniok praca

Ruda Śląska

Witaj w KOPALNIA URODY, miejscu, gdzie piękno i profesjonalizm idą w parze z dbałością o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo. Nasza siedziba znajduje się w sercu Rudy Śląskiej, przy ulicy Kardynała Augusta Hlonda 33, gdzie każdego dnia tworzymy przestrzeń, w której możesz się zrelaksować i oddać w ręce naszych specjalistów.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług kosmetycznych, które odpowiadają na potrzeby zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Od korekty żelowej, przez przedłużanie paznokci, po manicure męski – nasze usługi są dopasowane do indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Dla osób pragnących podkreślić swoje spojrzenie oferujemy profesjonalną stylizację rzęs i brwi, a także makijaż okolicznościowy i ślubny, abyś mógł wyglądać olśniewająco w każdym ważnym dla Ciebie momencie.

Jesteśmy dumni z pozytywnych opinii naszych klientów, które świadczą o wysokiej jakości naszych usług. Pełen profesjonalizm to dla nas nie tylko hasło – to fundament, na którym budujemy zaufanie i zadowolenie każdej osoby, która przekracza próg naszego salonu. Salon jest czysty i zadbany, co jest odzwierciedleniem naszego profesjonalnego podejścia do każdego szczegółu.

Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem. Dlatego wizyty odbywają się wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji, co pozwala nam na zachowanie najwyższych standardów higieny. Nasz personel stosuje maseczki ochronne i rękawiczki jednorazowe, a stanowiska są dezynfekowane po każdej wizycie. Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzamy wywiad z klientem, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb.

Zachęcamy do korzystania z płatności mobilnych oraz wypełniania ankiety przed wizytą, co pozwala nam jeszcze lepiej przygotować się do Twojego przyjścia.

W KOPALNIA URODY stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie naszych umiejętności, abyś Ty mógł cieszyć się pięknem na najwyższym poziomie. Zapraszamy do doświadczenia naszej wyjątkowej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu profesjonalizmowi i pasji do piękna.

KOPALNIA URODY Mariusz Ośliźniok najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy KOPALNIA URODY Mariusz Ośliźniok

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOPALNIA URODY Mariusz Ośliźniok

Mapa KOPALNIA URODY Mariusz Ośliźniok

Siedziba główna

Praca KOPALNIA URODY Mariusz Ośliźniok - oferty archiwalne

  • Stylistka Paznokci ! Umowa o pracę

    • Ruda Śląska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 600-9 000 zł / mies.
    • Podzukujemy stylistki paznokci do prężnie rozwijającego się salonu w Rudzie Śląskiej - Orzegów. Posiadamy stałą beze klientek.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa Klienta
      • Wykonywanie paznokci żelowych
      • wykonywanie paznokci hybrydowych
      • pracę z frezarką
      • obsługa autoklawu
      • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
      • dbanie o socjal media firmy
      • obsługa kasy fiskalnej

      Wymagania

      • Punktualność
      • umiejetnosc wykonywania manicure
      • kultura osobista
      • umiejetnosc wykonywania pedicur będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Stabilną pracę oparta o umowę o pracę
      • elastyczny grafik dostosowany do potrzeb pracownika
      • kursy i szkolenia
      • darmowe korzystanie z usług salonu
      • premie okolicznościowe
      • napiwki
      • ciepłe i zimne napoje
      • przekąski
  • Stylistka paznokci od zaraz ! Wysokie zarobi + premię

    • rekrutacja zdalna
    • bez doświadczenia
    • 5 000-9 000 zł / mies.
    • Oferujemy pracę dla stylistki paznokci w prężnie rozwijającym się salonie kosmetycznym w Rudzie Slaskiej.

      Pewna i stała praca, szeroka baza klientek do przejęcia przez stylistkę. wysokie zarobki + premie. nieograniczony dostęp do napojów cieplych oraz zimnych. Darmowe kursy doszkolajace.

      Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Forma zatrudnienia do uzgodnienia

      pozdrawiam

      KOPALNIA URODY

      • obsluga kasy fiskalnej
      • wykonywanie stylizacji paznokci
      • korzystanie z aplikacji booksy
      • urrzymanie porządku
      • sterylizacja narzedzi

      Wymagania

      • punktualnosc
      • sumiennosc
      • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

      Oferujemy

        • Wysokie zarobki
        • kursy
        • szkolenia
        • premie
        • cieple i ziemne napoje
        • pomieszczenie socjalne z aneksem kuchennym

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej