Czy to Twoja firma?

RAFAŁ BŁAŹNIAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE KOMPRESOR-SERWIS praca

Chorzów

Witaj! Jesteśmy Rafał Błaźniak Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Kompresor-Serwis", Twoim zaufanym dostawcą kompletnych rozwiązań w dziedzinie sprężonego powietrza. Nasza siedziba mieści się w sercu przemysłowego Śląska, w Chorzowie, skąd z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania.


Nasza oferta to nie tylko sprzedaż stacji sprężonego powietrza od renomowanych producentów jak Renner, Airpol czy Gudepol, ale również kompleksowa obsługa serwisowa. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest niezawodne działanie sprzętu, dlatego zapewniamy profesjonalne wsparcie naprawcze i remontowe dla sprężarek i ich osprzętu. Nasza misja "Twoje powietrze w naszych rękach" to nie tylko slogan – to obietnica, którą składamy każdemu naszemu klientowi, dbając o to, by mógł on cieszyć się bezproblemowym dostępem do sprężonego powietrza.

Współpracujemy z czołowymi producentami w branży, takimi jak Airpol – liderem wśród polskich producentów sprężarek, który dostarcza nowoczesne i efektywne systemy. Nasz partner, BEKO TECHNOLOGIES, to synonim najwyższej jakości w dziedzinie uzdatniania sprężonego powietrza. Dzięki temu możemy oferować produkty, które wyróżniają się na rynku wydajnością i niezawodnością.

Rozumiemy, że potrzeby naszych klientów są różnorodne, dlatego w naszym portfolio znajdziesz również usługi wynajmu sprężarek i osuszaczy, zarówno na krótki, jak i długi okres. To elastyczne rozwiązanie, które pozwala na dostosowanie się do aktualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa bez konieczności angażowania dużych środków finansowych.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i stale dążymy do doskonałości. Nasza praca to nie tylko handel i usługi, to przede wszystkim budowanie trwałych relacji z klientami, opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Zapraszamy do współpracy – razem możemy więcej!

Oferty pracy RAFAŁ BŁAŹNIAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE KOMPRESOR-SERWIS

Praca alert - powiadomienia

Praca RAFAŁ BŁAŹNIAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE KOMPRESOR-SERWIS

 • Serwisant kompresorów

  RAFAŁ BŁAŹNIAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE KOMPRESOR-SERWIS
  • Chorzów
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RAFAŁ BŁAŹNIAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE KOMPRESOR-SERWIS

Siedziba główna

Pracodawcy w Chorzowie