Czy to Twoja firma?

Z.P.ALEXANDER praca

Chwaszczyno

Od ponad czterech dekad jesteśmy dumni z bycia częścią polskiego przemysłu zabawkarskiego i tworzenia produktów, które przynoszą radość i edukację dzieciom. W Alexander, nasza pasja i entuzjazm dla innowacji i kreatywności są sercem każdej gry, zabawki czy puzzla, które tworzymy. Nasza siedziba w Chwaszczynie tętni życiem, a ponad 300 pracowników codziennie wkłada serce w to, co najlepsze dla naszych klientów.

Jesteśmy liderem w produkcji form wtryskowych oraz wyprasek z plastiku, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Nasze produkty są synonimem jakości i innowacyjności, a zaawansowane technologie obróbki i nowoczesny park maszynowy to nasze kluczowe atuty. Z dumą nosimy tytuł firmy z certyfikatem ISO 9001, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej klasy.

W Alexander wierzymy, że wspólnie spędzony czas w rodzinnym gronie buduje pozytywne relacje. Dlatego nasze gry i zabawki są nie tylko źródłem zabawy, ale także narzędziem edukacyjnym i okazją do budowania więzi międzypokoleniowych. Nasze produkty są tworzone z myślą o rodzinach, które cenią sobie jakość i wartość spędzanego razem czasu.

Nasze usługi nie ograniczają się tylko do produkcji. Oferujemy wsparcie techniczne, doradztwo, regeneracje form wtryskowych oraz dorabianie nietypowych części zamiennych. Szybki czas realizacji zamówień i wysoka powtarzalność produkcji to nasze konkurencyjne przewagi, które doceniają klienci zarówno w kraju, jak i za granicą.

Jako firma rodzinna z polskim kapitałem, jesteśmy zobowiązani do zrównoważonego rozwoju i ciągłego doskonalenia naszych produktów i usług. Nasza marka jest wyrazem tradycji, nowoczesności i nieustającego dążenia do doskonałości. Zapraszamy do świata Alexander, gdzie każdy produkt jest częścią naszej historii i przyszłości, którą tworzymy razem z Wami.

Z.P.ALEXANDER najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Z.P.ALEXANDER

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Z.P.ALEXANDER

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Z.P.ALEXANDER

Siedziba główna

Z.P.ALEXANDER poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Z.P.ALEXANDER - oferty archiwalne

  • Szlifierz

    Z.P.ALEXANDER
    • Chwaszczyno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Z.P.ALEXANDER w Chwaszczynie k/Gdyni to jedna z wiodących firm produkujących zabawki, z wyodrębnionym działem narzędziowym.

      Narzędziownia specjalizuje się w produkcji: form wtryskowych do tworzyw sztucznych, tłoczników, wykrojników oraz różnego oprzyrządowania technologicznego. Narzędziownia wykonuje także zautomatyzowane linie montażowe uchwyty krępowniki, sprawdziany i testery.

      Od wielu lat dostarczamy nasze wyroby do firm z branży automotive, opakowań, urządzeń pomiarowych, gospodarstwa domowego, zabawek itp.

      Posiadamy w Chwaszczynie k/Gdyni nowoczesną fabrykę, Jesteśmy firmą innowacyjną i stale inwestującą w rozwój (w tym w pracowników) i obsługę naszych Klientów. Posiadamy szereg certyfikatów i wyróżnień, w tym m. innymi ISO 9001:2009

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:

      • ustawianie i obsługę szlifierek narzędziowych na płasko i na okrągło
      • Szlifowanie wałów i otworów, stożków, płaszczyzn, kątów, kanałków
      • Obsługa stołu uchylnego przy obróbce kątów
      • Obsługa przyrządów pomiarowych
      • Bliska współpraca z działem konstruktorów

      Wymagania

      • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
      • Umiejętność w zakresie obsługi szlifierek narzędziowych na płasko i na okrągło (szlifowanie, polerowanie, docieranie)
      • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
      • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz pracy z dokumentacją konstrukcyjną
      • Samodzielność, komunikatywność, elastyczność, inicjatywa, dynamizm działania, współpraca w grupie, zarządzanie czasem

      Oferujemy

      • Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Stabilna pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
      • Ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole
      • Uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych na całym świecie
      • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i wkładu pracy
      • Umowę o pracę na cały etat,
      • Możliwość stałego podwyższania kwalifikacji
      • Budowę długofalowej ścieżki kariery

      • Dlaczego warto u nas pracować?
      • Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca w środowisku prototypowych narzędzi ?
      • Dołącz do naszego zespołu!
      • Jesteśmy zawsze otwarci na utalentowanych ludzi!

Pracodawcy w Chwaszczynie