Czy to Twoja firma?

GEBWELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚIĄ praca

Chwaszczyno

W sercu Finlandii, w malowniczej miejscowości Leppävirta, znajduje się nasza firma - Gebwell, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do kwestii ekologicznych systemów ogrzewania i klimatyzacji. Jesteśmy dumni, że po naszej fuzji z Pivaset Ltd. w 2016 roku, urosliśmy do rangi jednego z czołowych przedsiębiorstw w branży energii odnawialnej i usług budowlanych.

Nasza oferta to przede wszystkim wysokiej jakości urządzenia, które są sercem każdego systemu ciepłowniczego. Tworzymy produkty, które wykorzystują gruntowe źródła ciepła, a także specjalizujemy się w wykonywaniu odwiertów pod pompy ciepła. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się nie tylko efektywnością energetyczną, ale również niższymi rachunkami za ogrzewanie.

W Gebwell wierzymy, że klucz do sukcesu leży w zrozumieniu i spełnianiu potrzeb naszych klientów. Nasz personel to zespół pomysłowych, innowacyjnych i zmotywowanych profesjonalistów, którzy nieustannie dążą do doskonałości. Jesteśmy niezawodni i cenimy sobie długotrwałe partnerstwa, które budujemy na fundamencie wzajemnego zaufania i profesjonalizmu.

Jakość i funkcjonalność naszych produktów to nasza wizytówka, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za ich konserwację i niezawodność działania. Rozumiemy, że nasze urządzenia są inwestycją na lata, dlatego dbamy o to, aby służyły naszym klientom bez zarzutu.

Rozszerzając nasze horyzonty, poszukujemy nowych przedstawicieli, którzy pomogą nam prezentować nasze rozwiązania na terenie Polski. Chcemy, aby nasze ekologiczne systemy ogrzewania były dostępne dla jak najszerszego grona odbiorców, dbając o środowisko naturalne i przyszłe pokolenia.

W Gebwell, każdy dzień to krok naprzód w kierunku zrównoważonego rozwoju i innowacji, które zmieniają świat na lepsze. Zapraszamy do poznania naszej historii, produktów i wartości, które nas wyróżniają. Razem możemy tworzyć zieloną przyszłość.

GEBWELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy GEBWELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GEBWELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz 136/138

    ANTHEA sp. z o.o.
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 8 200-12 400 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Elektryk/Elektromonter - Wiślinka

    Galeon Sp. z o.o. Sp. k.
    • Wiślinka
    Popularna
    Dodana

Mapa GEBWELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚIĄ

Siedziba główna

GEBWELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GEBWELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚIĄ - oferty archiwalne

  • Monter, hydraulik, spawacz

    GEBWELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚIĄ
    • Gdynia
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - spawanie rur i konstrukcji stalowych
      - przygotowywanie elementów do spawania
      - montaż instalacji ciepłowniczych, wod-kan, CO

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętność czytania rysunku technicznego i schematu hydraulicznego, znajomość armatury hydraulicznej, umiejętność montażu i uszczelniania połączeń gwintowych oraz kołnierzowych, umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi i elektronarzędziami. Praca w godzinach 06:00-14:00. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie: Monter (4500-5000 zł brutto), Hydraulik (4000-4500 zł brutto), Spawacz (4500-5000 zł brutto)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 500 - 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chwaszczynie