Czy to Twoja firma?

POLGRAVEL sp. z o.o. praca

Chwaszczyno

Wydobywanie żwiru i piasku

POLGRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Chwaszczyno
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy POLGRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLGRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POLGRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna w Chwaszczynie

Praca POLGRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi klienta/kasy

    POLGRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Chwaszczyno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa działu sprzedaży/ kasy,
      - wystawianie faktur i dokumentów sprzedażowych,
      - wsparcie kierownika sprzedaży w bieżących obowiązkach,
      - wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie firmy,
      - koordynacja obiegu dokumentów,
      - współpraca z innymi działami firmy,
      - praca (dwie soboty w m-cu).

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chwaszczynie