Czy to Twoja firma?

AS INTERIM RAFAŁ SUPERNAK praca

Ząbkowice Śląskie

Witaj, jestem AS INTERIM RAFAŁ SUPERNAK, Twoim zaufanym partnerem w świecie pracy i biznesu. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczych Ząbkowicach Śląskich, gdzie 25 kwietnia 2022 roku otworzyliśmy drzwi do świata pełnego możliwości. Nasza działalność jest wielowymiarowa – od budownictwa po handel i usługi – ale naszą prawdziwą pasją jest pośrednictwo pracy.

Nasza misja, zgodnie z duchem platformy Zarobky.pl, to tworzenie mostów między pracodawcami a pracownikami. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest dostęp do rzetelnych informacji o wynagrodzeniach i opiniach o firmach, co pozwala na budowanie transparentnych relacji na rynku pracy. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej zmiany, oferując profesjonalne usługi rekrutacyjne, które łączą talent z możliwościami – zarówno na skalę lokalną, jak i międzynarodową.

Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników dla zagranicznych klientów, co świadczy o naszym globalnym zasięgu i umiejętności dostosowania się do różnorodnych potrzeb rynku. Nasze doświadczenie i uprawnienia do prowadzenia agencji zatrudnienia są gwarancją jakości i profesjonalizmu, którymi kierujemy się w każdym aspekcie naszej działalności.

W AS INTERIM RAFAŁ SUPERNAK, każdy klient i kandydat jest dla nas ważny. Przystępujemy do każdego projektu z zaangażowaniem i empatią, bo rozumiemy, że za każdym biznesem i karierą stoją ludzie z własnymi historiami i aspiracjami. Nasza praca to nie tylko usługi – to budowanie społeczności, w której każdy może znaleźć swoje miejsce.

Zapraszamy do współpracy. Razem możemy osiągnąć więcej.

AS INTERIM RAFAŁ SUPERNAK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy AS INTERIM RAFAŁ SUPERNAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AS INTERIM RAFAŁ SUPERNAK

Mapa AS INTERIM RAFAŁ SUPERNAK

Siedziba główna

AS INTERIM RAFAŁ SUPERNAK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AS INTERIM RAFAŁ SUPERNAK - oferty archiwalne

  • Produkcja Szaszłyków za granicą

    AS INTERIM RAFAŁ SUPERNAK
    • Ząbkowice Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI SZASZŁYKÓW. Miejsce pracy: Belgia/ Rendeux

      Produkcja Szaszłyków za granicą

      Obowiązki

      • Praca przy produkcji mięsa grillowego ( szaszłyki ). Temperatura około 6°C
      • Krojenie warzyw i mięsa
      • Nadziewanie mięsa i warzyw na patyczki

      Wymagania

      • Mile widziane doświadczenie manualne przy podobnych produkcjach

      Oferujemy

      • Prace tymczasową na terenie Belgii
      • Wstępne szkolenie na stanowisku pracy
      • Umowę o pracę + ubezpieczenie
      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Stawka godzinowa: 13,20 euro /h brutto
      • Możliwość pobierania zaliczek
      • Pomoc przy organizacji wyjazdu
      • Praca na 1 zmianę
      • Praca całoroczna
      • Opiekę koordynatora 7/7

Pracodawcy w Ząbkowicach Śląskich