Czy to Twoja firma?

BAUD POLSKA sp. z o.o. praca

Ząbkowice Śląskie

W sercu przemysłowej innowacji, w malowniczym Ząbkowicach Śląskich, rozwinęła się nasza firma – Baud Polska. Od momentu założenia w 2007 roku, nieustannie dążymy do perfekcji w kuciu i wytłaczaniu metali, tworząc fundamenty naszej renomy na rynku międzynarodowym. Jako dumni członkowie francuskiej grupy BAUD Industries, zaliczamy się do czołówki producentów elementów metalowych, co jest dla nas źródłem nieustającej dumy.

Nasza specjalność to produkcja masowa małych elementów toczonych i spęczanych, które charakteryzują się precyzją wykonania w zakresie od 0.5 do 50 mm średnicy. Nasz nowoczesny park maszynowy, wyposażony w wydajne maszyny typu ESCO D2-D6 oraz Variomatic, pozwala nam oferować produkty o wysokim standardzie jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen. To właśnie innowacyjność i nieustanne dążenie do doskonałości sprawiają, że nasze wyroby cieszą się uznaniem zarówno w Polsce, jak i w Niemczech, Turcji, Francji oraz Włoszech.

Zdajemy sobie sprawę, że nasza pozycja na rynku to wynik pracy naszego zespołu. Dlatego też z dumą podkreślamy, że zatrudniamy 90 wykwalifikowanych pracowników, których doświadczenie w obróbce skrawanej jest naszym największym atutem. Bez ich zaangażowania i umiejętności, nasza historia sukcesu nie byłaby możliwa.

Bezpieczeństwo i jakość to filary, na których opieramy naszą działalność. Potwierdzeniem naszego zaangażowania w te obszary są certyfikaty ISO 9001 i ISO TS16949, które zdobyła nasza grupa. To one są gwarancją, że każdy produkt opuszczający naszą fabrykę spełnia najwyższe standardy.

W BAUD POLSKA rozumiemy, że zaufanie naszych klientów to najcenniejszy kapitał. Dlatego też nieustannie inwestujemy w rozwój, zarówno technologiczny, jak i kompetencyjny naszej kadry. Jesteśmy przekonani, że nasza stabilność finansowa, widoczna w kapitale zakładowym wynoszącym 5 000 000 zł, jest solidnym fundamentem dla przyszłych inwestycji i dalszego rozwoju.

Podsumowując, nasza historia to opowieść o pasji do metalu, o innowacyjności i o nieustannym dążeniu do doskonałości. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i jakości. Razem możemy tworzyć przyszłość przemysłu metalowego.

BAUD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna

Oferty pracy BAUD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BAUD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator Produkcji

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Operator Linii Odlewniczej

    Domino Polska Sp. z o. o.
    • Wrocław
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Pracownik Produkcji - Kontroler Gratowacz

    • Wrocław
    Dodana

Mapa BAUD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

BAUD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
BAUD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Boguszów-Gorce
  4. Góra
  5. Warszawa
  6. Zabkowice Śląskie County

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BAUD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator automatów tokarskich

    • Ząbkowice Śląskie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprawdzenie bieżącej produkcji elementów toczonych według zakresu kontroli, za pomocą narzędzi pomiarowych, tj. suwmiarka, mikromierz, czujnik, - Wykrycie niezgodności, - Regulacja mechaniczna automatów tokarskich krzywkowych, - Odpowiedzialność za bieżącą produkcję i jakość detali, - Bieżąca konserwacja maszyn (ładowanie materiału, dolewanie oleju), - Raportowanie problemów.
      - Kompleksowe szkolenia w Polsce i za granicą - Pracę w zespole - Możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej firmie - Atrakcyjny system wynagrodzeń (trzynastka, premia za wyniki, opieka medyczna prywatna)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego, znajomość przyrządów pomiarowych
      • Inne wymagania: średnie techniczne lub zawodowe (obróbka skrawaniem, technik mechanik) Znajomość zasad obróbki skrawaniem lub mechaniki mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22 00 - 6 00 OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator mycia i pakowania detali

      MYCIE DETALI METALOWYCH, PAKOWANIE I ETYKOWANIE DETALI WEDŁUG ZAKRESU PAKOWANIA, ŁADOWANIE I ROZŁADOWANIE DETALI ZA POMOCA WÓZKA WIDŁOWEGO, KONSERWACJA PIERWSZEGO STOPNIA MYJKI

      Wymagania

      • Uprawnienia: ZDOLNOŚCI MANUALNE

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: 6.00-14.00, 14.00-22.00

Pracodawcy w Ząbkowicach Śląskich