Czy to Twoja firma?

DOLNOŚLĄSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY WE WROCŁAWIU praca

Ząbkowice Śląskie

W sercu naszej działalności leży przekonanie, że każdy młody człowiek zasługuje na szansę na rozwój i godną przyszłość. Jako DOLNOŚLĄSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY WE WROCŁAWIU, jesteśmy dumą państwową jednostką budżetową, która z pasją i zaangażowaniem wspiera młodzież, zwłaszcza tę znajdującą się w trudnej sytuacji życiowej lub stojącą w obliczu wykluczenia społecznego.

Nasza misja, wywodząca się bezpośrednio z ustawy o instytucjach rynku pracy i promocji zatrudnienia, to nie tylko słowa – to konkretne działania, które każdego dnia zmieniają życie młodych ludzi do 25 roku życia. Oferujemy im nie tylko edukację, ale i realne przyuczenie do zawodu, które pozwala zdobyć umiejętności i kwalifikacje niezbędne na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.

W naszych szeregach znajduje się młodzież w wieku 15-18 lat, dla której tworzymy możliwość zdobycia wykształcenia i przygotowania zawodowego w ramach polskiego systemu oświaty. To unikalne połączenie nauki z praktycznym przyuczeniem do wykonywania określonej pracy, które stawia naszych uczestników w uprzywilejowanej pozycji na starcie ich kariery zawodowej.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku – jako specjaliści od działań na rzecz młodzieży, mamy jasno określony cel i znamy ścieżki, które prowadzą do jego realizacji. Nasze działania są ukierunkowane na to, by każdy młody człowiek, który do nas trafia, mógł poczuć się wartościowy, zdobyć niezbędne umiejętności i z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Choć nie możemy się pochwalić długą historią wyrażoną w kamieniach milowych, to każdy dzień pisze nowy rozdział w historii naszych uczestników – a to jest dla nas najważniejsze. W naszej pracy kierujemy się nieznanymi szerzej wartościami, ale każdego dnia dowodzimy, że to, co robimy, ma realny wpływ na życie młodych ludzi.

W Dolnośląskiej Wojewódzkiej Komendzie Ochotniczych Hufców Pracy we Wrocławiu każdy jest mile widziany, a nasze drzwi zawsze są otwarte dla tych, którzy potrzebują wsparcia, edukacji i szansy na lepsze jutro. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy ma szansę na rozwój i realizację swoich zawodowych marzeń.

DOLNOŚLĄSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY WE WROCŁAWIU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia inne hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy DOLNOŚLĄSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY WE WROCŁAWIU

Praca alert - powiadomienia

Praca DOLNOŚLĄSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY WE WROCŁAWIU

Mapa DOLNOŚLĄSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY WE WROCŁAWIU

Siedziba główna

DOLNOŚLĄSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY WE WROCŁAWIU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
DOLNOŚLĄSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY WE WROCŁAWIU
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DOLNOŚLĄSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY WE WROCŁAWIU - oferty archiwalne

  • Wychowawca w ośrodku szkolenia i wychowania w ząbkowicach śląskich

    • Ząbkowice Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zadania na stanowisku pracy:
      1. Zapewnienie bezpieczeństwa młodzieży w czasie określonych godzin pracy,
      2. Prowadzenie i organizowanie działań opiekuńczo-wychowawczych zgodnie
      z obowiązującymi przepisami i ustaleniami Rady Pedagogicznej,
      3. Realizowanie planu pracy dydaktycznej i opiekuńczo-wychowawczej ośrodka oraz związanych z nim zadań, zleconych przez DWK OHP i kierownika OSiW,
      4. Prowadzenie dyżurów zgodnie z obowiązującymi zasadami i regulaminem, a także bieżącymi wytycznymi kierownictwa ośrodka.

      Kandydat powinien złożyć oświadczenie dotyczące wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji o następującej treści:
      ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1781).

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Uprawnienia: uprawnienia pedagogiczne
      • Inne wymagania: wobec kandydata: 1. Wykształcenie wyższe pedagogiczne na poziomie studiów licencjackich lub magisterskich 2. Predyspozycje do pracy z młodzieżą, 3. Mile widziane dodatkowe umiejętności do prowadzenia zajęć sportowych i edukacyjno-profilaktycznych, 4. Oświadczenie o niekaralności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Wymagania

      • Inne wymagania: 1. Wykształcenie wyższe pedagogiczne na poziomie studiów licencjackich lub magisterskich 2. Predyspozycje do pracy z młodzieżą, 3. Mile widziane dodatkowe umiejętności do prowadzenia zajęć sportowych i edukacyjno-profilaktycznych, 4. Oświadczenie o niekaralności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: GODZ. PRACY: 09:00-21:00; 21:00-09:00;

Pracodawcy w Ząbkowicach Śląskich