Delikatesy Maria Legierska i Michał Legierski S.C.

Czy to Twoja firma?

Delikatesy Maria Legierska i Michał Legierski S.C. praca

Istebna
Delikatesy Maria Legierska i Michał Legierski S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Istebna
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Delikatesy Maria Legierska i Michał Legierski S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Delikatesy Maria Legierska i Michał Legierski S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Delikatesy Maria Legierska i Michał Legierski S.C.

Siedziba główna

Oddział w Istebnej

Oddział w Wiśle

Oddział w Ustroniu

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rybnik
  2. Bielsko-Biała
  3. Częstochowa
  4. Gliwice
  5. Łódź
  6. Ustroń
  7. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Delikatesy Maria Legierska i Michał Legierski S.C. - oferty archiwalne

  • Praca w sklepie spożywczym Euro Sklep Ustroń ul. 3 Maja

    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 3 600-4 500 zł / mies.
    • Zatrudnię osobę w charakterze kasjera/ekspedienta do pracy w sklepie Euro przy ulicy 3 Maja 44 w Ustroniu.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa klientów w sklepie,

      • Wystawianie towarów na półki i dbanie o ład i porządek w miejscu pracy,

      • Współpraca z innymi pracownikami sklepu,

      • Utrzymywanie pozytywnego stosunku z klientami i dbanie o ich satysfakcję,

      • Zachowanie wysokiej jakości obsługi klienta i przestrzeganie standardów firmy.

      Wymagania

      Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu oraz książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne zarobki,

      • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

      • Pracę w zgranej załodze w świetnej atmosferze,

      • Premie uznaniowe oraz świąteczne.

Pracodawcy w Istebnej