Bonne Santé

Czy to Twoja firma?

Bonne Santé praca

Rzeszów

W Bonne Sante Ropczyce, naszą pasją jest wspieranie Ciebie w drodze do zdrowszego życia. Rozumiemy, że każdy z nas jest inny, dlatego nasze usługi dietetyczne są tak skonstruowane, aby sprostać indywidualnym potrzebom i celom każdego klienta. Specjalizujemy się w dietoterapii, oferując proste, szybkie i przede wszystkim smaczne posiłki, które pomagają naszym klientom osiągnąć ich cele zdrowotne i wagowe.

Nasza oferta to nie tylko indywidualnie ułożone plany żywieniowe, ale również bezpłatne konsultacje dietetyczne, które pozwalają nam lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i oczekiwania. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, a nasze profesjonalne usługi są dostosowane, aby zapewnić Ci wsparcie na każdym etapie Twojej zmiany.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi są dostępne nie tylko w Polsce, ale także w wielu krajach europejskich. Nasz zasięg obejmuje Dolnośląskie, Pomorskie, Lubuskie, Śląskie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Małopolskie, Wielkopolskie, Mazowieckie, Łódzkie, Zachodniopomorskie, Podlaskie, Opolskie, Kujawsko-pomorskie, Podkarpackie, a także Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy. To świadczy o naszym zaangażowaniu w pomoc jak największej liczbie osób w dążeniu do lepszego zdrowia.

W Bonne Sante Ropczyce, każdy dzień to nowa możliwość, aby pomóc komuś czuć się lepiej w swoim ciele i umyśle. Nasza unikalna oferta to więcej niż tylko diety – to styl życia, który promuje zdrowie i dobre samopoczucie. Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej społeczności, gdzie razem będziemy pracować nad Twoim szczęśliwszym i zdrowszym jutrem.

Bonne Santé najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie franczyza / własny biznes

Oferty pracy Bonne Santé

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bonne Santé

Mapa Bonne Santé

Siedziba główna

Bonne Santé poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Bonne Santé
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Tarnobrzeg

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Bonne Santé - oferty archiwalne

  • Dietetyk- Właściciel własnej poradni Tarnobrzeg/Sandomierz

    Bonne Santé
    • Tarnobrzeg
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 5 000-15 000 zł / mies.
    • Sieć Gabinetów dietetycznych Bonne Santé zaprasza dietetyków do współpracy partnerskiej na zasadzie franczyzy. Jeśli marzysz o własnym biznesie, prowadzeniu poradni żywieniowej i niezależności finansowej, to ogłoszenie jest dla Ciebie!

      Pomagamy pozyskać środki na otwarcie Poradni oraz przygotujemy do prowadzenia własnego gabinetu - dostaniesz nasze Know-How, odpowiednie przeszkolenie z zakresu pozyskiwania, prowadzenia i utrzymania klientów.

      Jeżeli chciałabyś otworzyć swoją poradnię w innej miejscowości i zastanawiasz się czy to dobry pomysł, również możesz wysłać swoje CV. Przealnalizujemy takie możliwości.

      Zakres obowiązków

      Do obowiązków dietetyka będzie należeć głównie:

      • przeprowadzanie konsultacji dietetycznych według metodologii i standardów Bonne Sante oraz przygotowywanie zaleceń dla pacjentów
      • zbudowanie swojej bazy podopiecznych
      • organizacją i przeprowadzaniem akcji promocyjnych, działań marketingowych
      • prowadzenie mediów społecznościowych

      Wymagania

      JEŚLI:

      • Jesteś dietetykiem i chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i rozwijać własną Poradnię w oparciu o gotowy model biznesowy.

      • Masz chęć rozwoju i podejmowania wyzwań; chcesz działać marketingowo w social mediach w celu pozyskania klientów i budowania wizerunku swojej poradni

      • Chcesz prowadzić swoich klientów zgodnie z najwyższymi standardami, aby mieli wspaniałe efekty, które zachowają na lata i aby Ciebie rekomendowali

      • Angażujesz się w to, co robisz i jesteś gotowy do codziennego wykonywania czynności umożliwiających pozyskanie klientów.

      • Chcesz dołączyć do zespołu specjalistów, którzy nieustannie chcą się rozwijać i szkolić.

      • Masz gotowość do pracy na własnej działalności gospodarczej (brak doświadczenia nie jest przeszkodą - pomożemy) bądź chcesz zatrudnić specjalistę

        TO WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY!

      Oferujemy

      • Przygotujemy Cię do prowadzenia własnej działalności - Pomagamy pozyskać środki (dofinansowanie) na otwarcie

      • Pomoc w wyborze lokalu oraz doradztwo co do potrzebnego sprzętu do profesjonalnej obsługi klientów.

      • Indywidualny okres wdrożenia z szkoleniami i ciągłym wsparciem Twojego Koordynatora, aż do uzyskania pełnej samodzielności

      • Działania marketingowe, aby umożliwić Ci jak najlepszy start Twojej działalności oraz pakiet materiałów reklamowych

      • Jasne i przejrzyste zasady współpracy i rozliczeń

      • Brak sprzedaży suplementów diety

      • Szkolenia z zakresu pozyskiwania i prowadzenia klientów, firmową "bazę wiedzy" i materiałów online

      • Pomoc w założeniu i prowadzeniu social media

      • Elastyczne godziny pracy-pracujesz u siebie ;)

      • Wyłączność terytorialną w obrębie danego miasta lub powiatu

      • Pracę w zgranym i otwartym zespole - możesz liczyć na wzajemne wsparcie i inspiracje.

        Więcej dowiesz się na naszej indywidualnej rozmowie

Pracodawcy w Rzeszowie