Czy to Twoja firma?

Armatura Swarzędz praca

Swarzędz

W sercu innowacji i precyzji, w miejscowości Rabowice, znajduje się Fabryka Armatur „Swarzędz”, nasz dumny zakład z ponad siedemdziesięcioletnią historią. Od momentu założenia w 1946 roku, nasza firma przeszła długą drogę – od państwowego przedsiębiorstwa do prywatyzacji i transformacji w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, aż po dzisiejszą pozycję jednego z nielicznych europejskich producentów zaworów do butli gazowych LPG.


Nasza misja to kształtowanie nowoczesnego przemysłu poprzez nieustanne doskonalenie jakości i precyzji naszych produktów. Dążymy do ciągłego podnoszenia efektywności przedsiębiorstwa, co jest możliwe dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze, w tym specjalistom z wieloletnim doświadczeniem. W naszej ofercie znajdują się nie tylko zawory do butli gazowych, ale także pierścienie synchronizatora do skrzyni biegów, obrobione korpusy wodomierzy i ciepłomierzy, a także odkuwki matrycowe z mosiądzu, stali i brązu.

Jesteśmy dumni z naszego międzynarodowego zasięgu, eksportując ponad 40% produkcji do krajów takich jak Włochy, Francja, czy Stany Zjednoczone. Nasze produkty są synonimem jakości, co potwierdza posiadanie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 oraz certyfikatów produktowych.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z elastyczności produkcji, nowoczesnego parku maszynowego i współpracy z najlepszymi dostawcami. Dzięki temu możemy realizować zarówno wielkoseryjne, jak i próbne partie produktów, zawsze z zachowaniem najwyższych standardów. Współpracujemy z Politechniką Poznańską i Siecią Badawczą Łukasiewicz, co pozwala nam na rozwijanie innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych.

Nasze osiągnięcia finansowe i liczne wyróżnienia, takie jak Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, czy Orły Wprost, są świadectwem naszej stabilności i renomy. Dzięki temu możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość, rozwijając naszą działalność i dalej podnosząc wartość oferowanych przez nas produktów i usług.

W Fabryce Armatur „Swarzędz” łączymy tradycję z nowoczesnością, tworząc produkty, które są nie tylko częścią przemysłu, ale także elementem codziennego życia milionów ludzi na całym świecie. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych klientów i partnerów.

Armatura Swarzędz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika badania i rozwój obsługa klienta / call center

Oferty pracy Armatura Swarzędz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Armatura Swarzędz

Mapa Armatura Swarzędz

Siedziba główna

Armatura Swarzędz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Swarzędzu