Czy to Twoja firma?

Tower Garden Polska praca

Swarzędz

Witaj w świecie Tower Garden Polska, gdzie innowacja spotyka się z naturą, a technologia aeroponiczna otwiera nowe możliwości dla pasjonatów ogrodnictwa i tych, którzy pragną świeżej, zdrowej żywności. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom zaawansowane systemy uprawy, które pozwalają na hodowlę roślin bez grama ziemi, zużywając przy tym 98% mniej wody niż tradycyjne metody.


Nasze produkty są sercem naszej działalności. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które obejmują zestaw startowy do sadzonek, doniczki dostosowane do różnych rodzajów roślin, a także niezbędne akcesoria takie jak pompy, timery, rury spustowe, monitory wody, pokarm dla roślin, zestawy do badania pH oraz oświetlenie LED. Każdy element został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności i łatwości użytkowania.

Jakość jest dla nas priorytetem. Nasze produkty są wykonane z materiałów zatwierdzonych przez USDA, stabilizowanych promieniami UV, co zapewnia ich trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. To zaangażowanie w jakość sprawia, że możemy z dumą mówić o naszych certyfikatach bezpieczeństwa i jakości.

Jednak to, co naprawdę wyróżnia nas na rynku, to nasza przewaga konkurencyjna – rośliny rosnące w naszych systemach aeroponicznych rozwijają się trzy razy szybciej niż w tradycyjnych warunkach. Co więcej, nasze systemy są niezwykle elastyczne; możesz uprawiać rośliny zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, niezależnie od pory roku czy warunków atmosferycznych.

Rozumiemy, że każdy nasz klient może mieć inne potrzeby i oczekiwania, dlatego oferujemy dedykowaną obsługę klienta oraz wszechstronne zasoby do uprawy, które pomagają w osiągnięciu najlepszych wyników. Naszym celem jest nie tylko dostarczenie produktów, ale także zapewnienie wsparcia i wiedzy, które pozwolą Ci cieszyć się obfitością i jakością własnych upraw.

W Tower Garden Polska wierzymy, że zdrowa żywność powinna być dostępna dla każdego. Dzięki naszym systemom, możesz cieszyć się świeżymi warzywami, ziołami czy owocami, wyhodowanymi własnoręcznie, z szacunkiem dla środowiska. Dołącz do naszej społeczności i odkryj radość z uprawy w nowym wymiarze.

Tower Garden Polska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Tower Garden Polska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tower Garden Polska

Mapa Tower Garden Polska

Siedziba główna

Tower Garden Polska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Tower Garden Polska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Czechowice-Dziedzice
  2. Częstochowa
  3. Poznań
  4. Skarżysko-Kamienna
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Swarzędzu