Czy to Twoja firma?

Stanpol-Impex Janusz Stróżyk praca

Swarzędz

Jesteśmy STANPOL-IMPEX, twoim zaufanym partnerem w branży przetwórstwa pianek poliuretanowych od ponad ćwierćwiecza. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczym Swarzędzu, gdzie do dziś znajduje się nasza siedziba. Przez te wszystkie lata skupialiśmy się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów do mebli tapicerowanych, wykorzystując do tego nowoczesny i wyspecjalizowany park maszynowy.


Nasza specjalność to wycinanie, konfekcjonowanie i klejenie pianek, które są kluczowymi elementami komfortowych i stylowych mebli. Dzięki naszym zaawansowanym technologiom, jesteśmy w stanie tworzyć prefabrykaty meblowe, łącząc różnorodne materiały, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Jako jednostka fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, z dumą podkreślamy, że nasza firma jest owocem pasji i zaangażowania jednego człowieka – Janusza Stróżyka. To dzięki jego wizji i nieustannemu dążeniu do doskonałości, STANPOL-IMPEX stał się synonimem jakości i innowacyjności w branży.

Choć nasze korzenie są głęboko zakorzenione w Wielkopolsce, nasze ambicje i działania wykraczają poza lokalny rynek. Dążymy do tego, by nasze produkty były synonimem nie tylko doskonałego wykonania, ale i przemyślanej funkcjonalności.

W naszej codziennej pracy kierujemy się prostą filozofią: każdy detal ma znaczenie. To podejście pozwala nam na ciągłe udoskonalanie naszych procesów i produktów, abyś Ty, nasz Klient, mógł cieszyć się wyrobami, które nie tylko pięknie się prezentują, ale są także trwałe i komfortowe.

Zapraszamy do współpracy – razem stwórzmy coś wyjątkowego.

Stanpol-Impex Janusz Stróżyk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Stanpol-Impex Janusz Stróżyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stanpol-Impex Janusz Stróżyk

Mapa Stanpol-Impex Janusz Stróżyk

Siedziba główna

Stanpol-Impex Janusz Stróżyk poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Swarzędzu