Czy to Twoja firma?

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ZBIGNIEW GÓRNICKI praca

Sosnowiec

Od ponad trzech dekad, FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ZBIGNIEW GÓRNICKI, zlokalizowana w sercu Sosnowca, jest synonimem pasji i zaangażowania w branży motoryzacyjnej oraz turystycznej. Od 1989 roku nieustannie rozwijamy naszą działalność, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.


Specjalizujemy się w mechanice samochodowej, łącząc wieloletnie doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, co pozwala nam na świadczenie kompleksowych usług serwisowych dla szerokiego spektrum pojazdów. Nasza oferta obejmuje nie tylko profesjonalną obsługę mechaniczną, ale również organizację wycieczek, które są naszą wielką pasją.

Z dumą oferujemy naszym klientom niezapomniane wycieczki krajowe i zagraniczne, z głównym akcentem na malownicze Chorwację i tajemniczą Bośnię. Nasze zielone szkoły w Chorwacji i Czarnogórze to prawdziwa przygoda edukacyjna, która łączy w sobie naukę i zabawę w otoczeniu przyrody. Organizujemy również wycieczki szkolne po Polsce, dbając o to, by każda z nich była nie tylko atrakcyjna, ale i bezpieczna.

Jesteśmy dumni, że nasze usługi turystyczne są doceniane zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasza oferta zagranicznych wycieczek cieszy się niezmiennym zainteresowaniem, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas najlepszą rekomendacją.

W naszej pracy kierujemy się pasją i zaangażowaniem. Każdego dnia staramy się być blisko naszych klientów, rozumieć ich potrzeby i odpowiadać na nie najlepszymi rozwiązaniami. Choć brak nam określonych danych dotyczących naszej misji i wartości, nasze codzienne działania są najlepszym odzwierciedleniem tego, w co wierzymy – najwyższą jakość usług i pełne zadowolenie klienta.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – zarówno tych motoryzacyjnych, jak i turystycznych. W FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ZBIGNIEW GÓRNICKI, Wasze doświadczenia i bezpieczeństwo są zawsze na pierwszym miejscu.

Oferty pracy FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ZBIGNIEW GÓRNICKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ZBIGNIEW GÓRNICKI

Mapa FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ZBIGNIEW GÓRNICKI

Siedziba główna

Pracodawcy w Sosnowcu