Czy to Twoja firma?

Pm24 Care Pesonnel Eu sp. z o.o. Sp. j. praca

Konin

W sercu Warszawy, przy Alejach Jerozolimskich 94, rozwinęła się nasza działalność – PM24 CARE PERSONNEL EU. Od momentu naszego założenia w maju 2021 roku, z zaangażowaniem podchodziliśmy do misji wspierania osób w podeszłym wieku oraz niepełnosprawnych, oferując pomoc społeczną zarówno z zakwaterowaniem, jak i bez. Nasze usługi rozciągały się również na obszar administracyjny, tłumaczenia, edukację i działalność centrów telefonicznych, co pozwalało nam na wszechstronne wsparcie naszych klientów.

Jako organizacja o znaczącej wielkości, zawsze dążyliśmy do tego, aby nasze działania charakteryzowała empatia i profesjonalizm. Rozumieliśmy, że nasza praca to nie tylko usługi, ale przede wszystkim ludzie i ich potrzeby. W każdym aspekcie naszej działalności stawialiśmy na podejście indywidualne i skrojone na miarę rozwiązania, które przynosiły realną wartość w życiu naszych podopiecznych.

Mimo naszego zaangażowania i ciężkiej pracy, czasami los pisze różne scenariusze. W grudniu 2023 roku podjęliśmy trudną decyzję o rozwiązaniu spółki i otwarciu jej likwidacji. To była decyzja podjęta z pełną świadomością odpowiedzialności za naszych klientów i pracowników, mająca na celu zapewnienie jak najlepszej przyszłości dla wszystkich stron.

Chociaż nasza działalność dobiega końca, duch PM24 CARE PERSONNEL EU i wartości, które reprezentowaliśmy, pozostaną żywe w sercach tych, którym mieliśmy przyjemność służyć. Dziękujemy wszystkim naszym klientom, partnerom i pracownikom za zaufanie i wspólnie spędzony czas. To była dla nas niezwykła podróż, pełna wyzwań, ale i ogromnej satysfakcji płynącej z możliwości pomagania innym.

Pm24 Care Pesonnel Eu Sp. z o.o. Sp. j. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy Pm24 Care Pesonnel Eu Sp. z o.o. Sp. j.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pm24 Care Pesonnel Eu Sp. z o.o. Sp. j.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • OPIEKUN OSÓB STARSZYCH

    Willa Seniora Sp. z o.o.
    • Buczkowice
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Opiekun osoby starszej w Polsce

    Interkadra Spółka z o.o.
    • Kraków
    Dodana
  • Wychowawca/ Wychowawczyni

    Centrum Opiekuńczo- Wychowawcze " Nadzieja"
    • Mysłowice
    • praca od zaraz
    • 4 800-5 300 zł / mies.
    Dodana

Mapa Pm24 Care Pesonnel Eu Sp. z o.o. Sp. j.

Siedziba główna

Pm24 Care Pesonnel Eu Sp. z o.o. Sp. j. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Pm24 Care Pesonnel Eu Sp. z o.o. Sp. j. - oferty archiwalne

  • Opiekun / Opiekunka osób starszych w Niemczech

    Pm24 Care Pesonnel Eu Sp. z o.o. Sp. j.
    • Niemcy
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • rekrutacja zdalna
    • Posiadam oferty pracy jako Opiekun Osób Starszych w Niemczech. Oferty w domach prywatnych wraz z zamieszkaniem u podopiecznego.

      Zlecenie dobieramy pod Twoje doświadczenie .Prowadzimy kursy językowe przygotowujące do pracy Opiekuna Osób Starszych .

      Zakres obowiązków

      • Praca na terenie Niemiec

      • Przygotowanie posiłków

      • Karmienie podopiecznego

      • Mycie i pielęgnacja ciała

      • Spędzanie czasu z podopiecznym

      • Dbanie o gospodarstwo domowe

      • Robienie zakupów

      Wymagania

      • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

      • Znajomość podstawowych zasad opieki nad osobami starszymi, w tym związanych z higieną, żywieniem

      • Umiejętność wykonywania prostych czynności pielęgnacyjnych, takich jak mycie, ubieranie, zmiana pieluch, itp.

      • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktu z osobami starszymi

      • Cierpliwość i empatia wobec osób starszych, zrozumienie ich potrzeb i umiejętność wspierania emocjonalnego

      • Samodzielność i odpowiedzialność w pracy

      • Sprawność fizyczna, aby móc pomagać osobom starszym w codziennych czynnościach, takich jak wstawanie, chodzenie, itp.

      • Umiejętność organizowania czasu pracy i wykonywania powierzonych obowiązków

      • Czystość i schludność w miejscu pracy

      • Chęć zdobywania nowych umiejętności i podnoszenia kwalifikacji w obszarze opieki nad osobami starszymi.

      Oferujemy

      • Zapewniamy pełną organizację wyjazdu!

      • Transport

      • Wyżywienie

      • Zakwaterowanie

      • Legalne zatrudnienie

      • Składki ZUS

      • Ubezpieczenie prywatne

      • Kontakt z firmą 24/7

      • Szkolenia z opieki oraz języka niemieckiego

Pracodawcy w Koninie