ABA Nieruchomości

Czy to Twoja firma?

ABA Nieruchomości praca

Konin

Firma (ABA Nieruchomości) ma ugruntowaną pozycję na rynku. Działamy już od wielu lat. Świadczymy najwyższej, jakości usługi w zakresie wyceny nieruchomości, przedsiębiorstw, lokali, budynków i budowli, gospodarstw rolnych, wycena maszyn i urządzeń trwale z gruntem związanych, ograniczonych praw rzeczowych dla celów kupna-sprzedaży, zabezpieczeń kredytów bankowych, podatkowych, wniesienia aportu, i inne. Wykonujemy profesjonalną i kompleksową obsługę klientów w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami tj. kupna, sprzedaży, wynajmu, zamiany, organizowanie obsługi prawnej. Wspieramy Klientów w dokonywaniu ważnych decyzji związanych z rynkiem nieruchomości. Prowadzimy doradztwo, dostarczamy rzetelnych analiz i ekspertyz. Mamy bogate doświadczenie poparte wieloletnią praktyką.

ABA Nieruchomości najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Agent nieruchomości Konin
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy ABA Nieruchomości

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ABA Nieruchomości

Firma najczęściej oferuje

  • Przyjazna atmosfera

Mapa ABA Nieruchomości

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ABA Nieruchomości - oferty archiwalne

  • Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego, Pośrednik w obrocie nieruchomościami

    • Konin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 4 000-7 000 zł / mies.
    • Prężnie rozwijające się biuro nieruchomości o ugruntowanej pozycji na rynku (ABA Nieruchomości) podejmie współpracę w ramach stanowiska Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego lub Pośrednik w obrocie nieruchomościami. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na wysokie standardy, umożliwienie ciągłego rozwoju naszym pracownikom oraz budowanie silnych fundamentów marki odpowiadając na potrzeby naszych klientów i realizując ich oczekiwania. Jeżeli jesteś osobą, której zainteresowania stanowią: obrót nieruchomościami, transakcje w obszarze nieruchomości oraz pozyskiwanie i kontakt biznesowy z klientem. A oprócz tego jesteś gotowa/gotowy na nieustanny rozwój i podnoszenie swoich kompetencji i umiejętności, to zapraszamy do aplikowania.

      Zakres obowiązków

      * wspieranie Rzeczoznawcy Majątkowego w realizacji codziennych obowiązków;

      * pozyskiwanie klientów i budowanie stałych relacji biznesowych;

      * udział w procesie transakcji nabycia/zbycia nieruchomości;

      * prezentacja nieruchomości klientom;

      * bieżące monitorowanie rynku nieruchomości;

      * budowanie relacji z klientem.

      Wymagania

      * wiedza w zakresie obrotu i pośrednictwa nieruchomości;

      * doświadczenie zdobyte w biurach nieruchomości;

      * komunikatywność i wysoka kultura osobista;

      * prawo jazdy kategorii B;

      * biegłe posługiwanie się pakietem Microsoft Office.

      Oferujemy

      - przyjazną atmosferę

      - nieustanny rozwój oraz poszerzanie własnych kompetencji

      - zdobywanie cennego doświadczenia związanego z rynkiem nieruchomości

      - godne wynagrodzenie

      - premie oraz prowizje od sprzedaży nieruchomości doliczane do wynagrodzenia

Pracodawcy w Koninie