Czy to Twoja firma?

MULTILOG sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Gdynia

W samym sercu dynamicznie rozwijającej się branży transportowej i logistycznej znajduje się nasza firma - Multilog. Od momentu naszego powstania, przetransportowaliśmy imponującą liczbę 15 000 TEU kontenerów, co świadczy o naszym doświadczeniu i zaangażowaniu w to, co robimy. Jesteśmy dumni, że możemy być uznawani za jednego z liderów w naszym sektorze, co jest wynikiem ciężkiej pracy i nieustannego dążenia do doskonałości.

Nasza oferta to nie tylko transport kontenerowy, ale również ponadgabarytowy i niebezpieczny ADR. Rozumiemy, że potrzeby naszych klientów są zróżnicowane, dlatego też dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, w tym magazynowanie i obsługę celną. Nasze usługi są dostępne zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami, co pozwala nam na realizację międzynarodowych projektów.

Jesteśmy firmą, która stawia na innowacje i jakość. Nasza flota pojazdów spełnia najwyższe standardy ekologiczne, a każdy z naszych zestawów ciężarowych jest wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne. Dbamy o to, aby nasze usługi były nie tylko efektywne, ale również bezpieczne - nasz transport jest objęty polisą na 2.000.000 EUR, co jest gwarancją spokoju dla naszych klientów.

W Multilog wierzymy, że nasze wartości są fundamentem naszego sukcesu. Rzetelność wykonania usługi, obustronne korzyści, zadowolenie klienta, dostosowanie do potrzeb rynkowych i wartość człowieka na każdym poziomie działalności to zasady, którymi się kierujemy każdego dnia. Rozwijamy usługi i relacje z klientami, bo wiemy, że to one są kluczem do wzajemnego sukcesu.

Posiadamy własną flotę zestawów ciężarowych, plac przeładunkowy i specjalistyczny sprzęt do przeładunku z udźwigiem do 50 ton, co daje nam przewagę konkurencyjną i pozwala na elastyczne dostosowanie się do wymagań naszych klientów. Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów, którzy są gotowi sprostać każdemu wyzwaniu.

W Multilog jesteśmy przekonani, że nasza historia, oferta i wartości tworzą solidną podstawę do dalszego rozwoju i utrzymywania pozycji lidera w branży. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy osiągnąć więcej.

MULTILOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy MULTILOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MULTILOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MULTILOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

Magazyn i Plac Przeładunkowy

Plac Przeładunkowy Gdańsk

Plac Przeładunkowy Gdynia

MULTILOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
MULTILOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Katowice
  4. Bydgoszcz
  5. Lublin
  6. Warszawa
  7. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca MULTILOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Magazynier Operator Wózka widłowego | MULTILOG

    • 4 600-5 800 zł / mies.
    • Bystra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • MULTILOG jest firmą transportowo-logistyczną, oferującą swoim klientom pełną ofertę usług w zakresie transportu drogowego, przeładunków i składowania.

      Miejsce pracy: Bystra - Okolice Gdańska

      Zakres obowiązków

      • Prace na magazynie oraz na placu zewnętrznym związane z przeładunkami towaru w relacji kontener - plac - naczepa
      • Prawidłowa i terminowa realizacja zleceń.
      • Dbałość o powierzony sprzęt oraz utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

      Wymagania

      • Uprawnienia do kierowanie wózkiem widłowym, rozważymy również kandydatów bez uprawnień
      • Doświadczenie w pracy na magazynie i kierowaniem wózkiem widłowym (mile widziane)
      • Zaangażowanie i chęci do pracy.
      • Umiejętności pracy indywidualnej oraz pracy zespołowej.
      • Rzetelność, uczciwość oraz dbałość o powierzony sprzęt.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
      • Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku).
      • Ciekawa praca w firmie, która dba o rozwój zawodowy swoich pracowników.
      • Bardzo dobrą atmosferę pracy.
      • Atrakcyjne wynagrodzenie , zawsze na czas , adekwatne do posiadanych umiejętności.
      • Praca od zaraz.

Pracodawcy w Gdyni