Echo-Test Team Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Echo-Test Team sp. z o.o. praca

Ruda Śląska

Działalność prowadzona jest od 2003r i od tamtego czasu prężnie współpracuje z wieloma gałęziami przemysłu począwszy od stalowniczego przez spożywczy na samochodowym kończąc. Segment publiczny również nie jest nam obcy, bowiem od kilku lat współpracujemy z największymi parkami rozrywki w Polsce pod kątem bezpiecznej eksploatacji urządzeń rozrywkowych oraz diagnostyki zużycia urządzeń i podzespołów. Wykonujemy również ekspertyzy techniczne wyrobów hutniczych, urządzeń technicznych oraz maszyn. Okresowa kontrola i diagnostyka elementów nośnych bądź konstrukcyjnych maszyn pozwoli na zaplanowanie prac remontowych co ma bezpośredni wpływ na długi bezawaryjny czas pracy maszyn.

Echo-Test Team Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój

Oferty pracy Echo-Test Team Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Echo-Test Team Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Echo-Test Team Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bytom
  2. Katowice
  3. Bielsko-Biała
  4. Gliwice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Echo-Test Team Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • OPERATOR BADAŃ NIENISZCZĄCYCH

    • Ruda Śląska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 6 962-6 962 zł / mies.
    • Echo-Test Team Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej, zatrudni osobę gotową objąć stanowisko:

      OPERATOR BADAŃ NIENISZCZĄCYCH

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie badań ultradźwiękowych;
      • Wykonywanie badań magnetyczno-proszkowych;
      • Wykonywanie badań penetracyjnych;
      • Wykonywanie badań wizualnych;

      Prace wykonywane są w labolatorium i w terenie.

      Wymagania

      • Aktualnych certyfikatów kompetencji w badaniach nieniszczących wg EN ISO 9712;
      • Wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe;
      • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
      • Odpowiedzialność, dokładność, systematyczność;
      • Zaangażowanie w realizone i wytyczone cele;
      • Dyspozycyjność;
      • Doświadczenie min. 1 rok pracy w badaniach nieniszczących;
      • Umiejętność podejmowania decyzji;
      • Prawo jazdy kat. B;
      • Umiejętność pracy na wysokościach;
      • Umiejętność obsługi komputera;
      • Umiejętność czytania rysunku technicznego;

      Oferujemy

      • Ciekawą, stabilną i urozmaiconą pracę na pełen etat;
      • Praca od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny;
      • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
      • Nabywanie praktyki zawodowej;
  • Ślusarz

    • umowa zlecenie

      ŚLUSARZ

      • Wykonywanie prac związanych ze szlifowaniem - oczyszczaniem konstrukcji stalowych;
      • Umiejętność posługiwania się sprzętem elektro - mechanicznym (szlifierka, wiertarka, itp.)

      Wymagania

      • Wykształcenie mile widziane techniczne;
      • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zaspole;
      • Zaangażowanie w realizowane oraz wytyczone cele;
      • Doświadczenie;
      • Prawo jazdy kat. B - mile widziane;

      Oferujemy

      • Ciekawą, stabilną i urozmaiconą pracę;
      • Praca od zaraz na podstawie umowy zlecenia - stawka 28 zł brutto/godzinę;

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej