Jawor s.c. T.Kotula, M.Kotula

Czy to Twoja firma?

Jawor s.c. T.Kotula, M.Kotula praca

Rybnik

Od ponad dwudziestu pięciu lat, w sercu Rybnika, rozwijamy naszą pasję do drewna, przekuwając ją w solidne i niezawodne produkty. Jesteśmy Jawor s.c. T. Kotula, M. Kotula, specjaliści w dziedzinie wysokiej klasy drewnianych palet i skrzyń transportowych, które służą naszym klientom w Polsce i za granicą.

Nasza historia sięga 1996 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się wnieść nasz wkład w branżę opakowań drewnianych. Od tamtego czasu nieustannie podnosimy jakość naszych produktów, bo wiemy, że satysfakcja naszych kontrahentów jest kluczem do sukcesu. To oni są dla nas najważniejsi, i to ich potrzeby kształtują naszą ofertę.

W naszym portfolio znajdą Państwo palety zwykłe, które są chlebem powszednim w transporcie towarów, ale również palety certyfikowane ISPM 15 Fitosanitarne, niezbędne w eksporcie międzynarodowym. Nasze skrzynie drewniane, dostępne w standardowych i niestandardowych wymiarach, są odpowiedzią na specyficzne wymagania naszych klientów, a ich konstrukcja redukuje ryzyko uszkodzeń towaru – co jest szczególnie ważne w transporcie morskim.

Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo-klucz. To ciągłe inwestycje w rozbudowę parku maszynowego, które przekładają się na wydajność i jakość produkcji. Jesteśmy dumni, że nasze palety fitosanitarne są obrabiane termicznie i suszone zgodnie z normą ISPM 15 wg IPPC, co jest gwarancją ich bezpieczeństwa i trwałości.

Rozumiemy, że każdy klient jest inny i ma swoje unikalne potrzeby. Dlatego zawsze jesteśmy otwarci na współpracę, oferując indywidualną wycenę i możliwość wykonania palet specjalnych na zamówienie. Nasza elastyczność i gotowość do dostosowania się do wymagań rynku to nasza przewaga konkurencyjna.

W Jawor s.c. T. Kotula, M. Kotula, jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy osiągnąć więcej.

Jawor s.c. T.Kotula, M.Kotula najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Rybnik
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Jawor s.c. T.Kotula, M.Kotula

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jawor s.c. T.Kotula, M.Kotula

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Ubezpieczenie grupowe

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Jawor s.c. T.Kotula, M.Kotula

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Rybnik
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Jawor s.c. T.Kotula, M.Kotula - oferty archiwalne

  • Montażysta Palet Drewnianych

    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 3 600-4 000 zł / mies.
    • Praca przy produkcji opakowań drewnianych

      Zakres obowiązków

      • Zbijanie palet drewnianych

      Wymagania

      • Brak wymagań tylko chęci do pracy

      Oferujemy

      • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę
      • ubezpieczenie grupowe po okresie próbnym

Pracodawcy w Rybniku