Czy to Twoja firma?

Topsil Global praca

Skierniewice

W sercu Polski, w malowniczych Skierniewicach, znajduje się siedziba Topsil Global – firmy, która z dumą może się pochwalić mianem lidera w branży przetwórstwa silikonów. Nasza historia jest zapisem nieustannego dążenia do doskonałości, co potwierdza nowy zakład z certyfikatem ISO13485:2016 dla specjalistycznych wyrobów medycznych.


Nasze produkty z silikonów są wyrazem zaangażowania w innowacyjność i jakość. Stosujemy zintegrowany system zarządzania jakością, co znajduje odzwierciedlenie w posiadanych certyfikatach ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015. To dzięki nim nasi klienci mogą być pewni, że każdy produkt wychodzący z naszych linii produkcyjnych jest synonimem niezawodności i bezpieczeństwa.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty znajdują uznanie na całym świecie. Eksport do czterdziestu krajów to dla nas nie tylko powód do dumy, ale i motywacja do dalszego rozwoju i podnoszenia poprzeczki. Nasz nowoczesny park maszynowy to serce firmy, które pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów i jest gwarancją naszej konkurencyjności.

Jako Topsil Global, jesteśmy przekonani, że nasza siła tkwi w zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi partnerzy – największe międzynarodowe koncerny. To zaufanie jest dla nas zobowiązaniem do ciągłego doskonalenia się i potwierdzeniem, że wybierając nas, wybierają partnera godnego zaufania.

Zapraszamy do świata Topsil Global, gdzie jakość, innowacyjność i zaufanie tworzą fundamenty naszej działalności. Razem z nami odkryjcie potencjał silikonów i dołączcie do grona tych, którzy już dziś budują przyszłość.

Topsil Global najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport księgowość / ekonomia praca fizyczna

Oferty pracy Topsil Global

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Topsil Global

Firma najczęściej oferuje

 • Spotkania integracyjne

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 05.12.2023

Mapa Topsil Global

Siedziba główna

Topsil Global poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Topsil Global
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Warszawa
 2. Skierniewice
 3. Łódź
 4. Poznań
 5. Wrocław
 6. Bielsko-Biała
 7. Głogów
 8. Katowice
 9. Łowicz
 10. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Skierniewicach