LIBERTA SKC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

LIBERTA SKC sp. z o.o. praca

Skierniewice

Jesteśmy zespołem, który ceni sobie wartości takie jak: uczciwość, rzetelność i szacunek do drugiego człowieka. Naszym celem jest pośredniczenie pomiędzy pracownikiem i pracodawcą w celu zaspokojenia obopólnych potrzeb. W działaniu biznesowym kierujemy się etyką oraz dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była skuteczna i zadowalająca dla każdej ze stron.

Oferty pracy LIBERTA SKC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LIBERTA SKC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LIBERTA SKC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Rawa Mazowiecka
  3. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca LIBERTA SKC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. B - Wrocław

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Liberta SKC Agencja Pracy Tymczasowej zatrudni kierowców kat B. Praca polega na rozwożeniu towaru po terenie Wrocławia. Stawka od dostawy - 10 zł netto. Można wypracować od 4500 zł do 8000 zł miesięcznie.

      Wymagania

      - komunikatywna znajomośc języka polskiego- uczciwość- dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      - Szkolenie – długość trwania 5 zmian (podczas szkolenia stawka 5 zł/dostawę) - Praca w nowoczesnym centrum logistycznym - Umowa zlecenie - Samochód: Mercedes do 3.5 T, skaner, nawigacja - Praca również w weekendy
  • Pracownik magazynu - Wrocław

    • Wrocław

      Liberta SKC Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej KRAZ 19136 poszukuje kandydatów na stanowisko:PRACOWNIK MAGAZYNUMiejsce pracy: WrocławZadania: - pakowanie i rozpakowywanie towarów- segregowanie towarów

      Wymagania

      - motywacja do pracy- uczciwość - komunikatywność

      Oferujemy

      - pracę w nowoczesnym centrum logistycznym - umowę zlecenie, miesięczny okres próbny, - praca w systemie zmianowym 12 godzinnym, również w niedziele i święta

Pracodawcy w Skierniewicach