Czy to Twoja firma?

BANK SPÓŁDZIELCZY W SKIERNIEWICACH praca

Skierniewice

Od ponad wieku jesteśmy dumni z tego, że możemy wspierać finansowo mieszkańców Skierniewic i okolic. Nasza historia sięga 1899 roku, kiedy to jako Skierniewickie Towarzystwo Pożyczkowo – Oszczędnościowe rozpoczęliśmy naszą misję wspierania lokalnej społeczności. Z biegiem lat ewoluowaliśmy, zmieniając nazwę i rozwijając nasze usługi, by w 1961 roku przyjąć obecną nazwę – BANK SPÓŁDZIELCZY W SKIERNIEWICACH.


Znajdując się w sercu miasta, przy ul. Reymonta 25, jesteśmy instytucją, która łączy tradycję z nowoczesnością. Nasze usługi bankowe są kompleksowe – od przyjmowania wkładów pieniężnych, przez udzielanie pożyczek, aż po obsługę spraw członkowskich. Jesteśmy zrzeszeni w Banku Polskiej Spółdzielczości w Warszawie S.A., co świadczy o naszej solidności i stabilności.

Rozwój i innowacje są dla nas kluczowe. W 2009 roku uruchomiliśmy nowoczesną stronę internetową, a w 2011 roku wprowadziliśmy kartę Visa z możliwością personalizacji wizerunku – wszystko po to, by nasi klienci mieli wygodny dostęp do usług finansowych na najwyższym poziomie. W tym samym roku, z dumą przyjęliśmy tytuł „Honorowego Ambasadora Miasta Skierniewice”, co potwierdza nasze zaangażowanie w życie lokalnej społeczności.

Jesteśmy bankiem, który rośnie w siłę – w 2007 roku mieliśmy 26 placówek, a nasz bilans zamknął się sumą blisko 300 milionów złotych. W 2011 roku nasza sieć placówek powiększyła się do 30, a także wyemitowaliśmy obligacje o wartości 8 milionów złotych, co świadczy o naszej finansowej stabilności i zaufaniu, jakim obdarzają nas inwestorzy.

Nasza pozycja na rynku jest wyrazem zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci. Jesteśmy bankiem, który stawia na osobiste relacje i indywidualne podejście do każdego klienta. Oferujemy bogaty portfel produktów bankowych, a nasza obsługa klienta jest na najwyższym poziomie.

Jako BANK SPÓŁDZIELCZY W SKIERNIEWICACH, jesteśmy tu dla Was już od ponad stulecia i z radością patrzymy w przyszłość, gotowi sprostać nowym wyzwaniom i nadal być solidnym partnerem dla naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej bankowej rodziny.

BANK SPÓŁDZIELCZY W SKIERNIEWICACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center administracja biurowa / praca biurowa bankowość / finanse

Oferty pracy BANK SPÓŁDZIELCZY W SKIERNIEWICACH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BANK SPÓŁDZIELCZY W SKIERNIEWICACH

Mapa BANK SPÓŁDZIELCZY W SKIERNIEWICACH

Siedziba główna

BANK SPÓŁDZIELCZY W SKIERNIEWICACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Skierniewicach