W Zakładzie Produkcji Hamulców Unimex, z siedzibą w Legnicy, specjalizuje się w produkcji zacisków hamulcowych przeznaczonych do zastosowań w trudnych warunkach przemysłu górniczego oraz na placach budów ciężkich maszyn. Firma łączy inżynierię z rzemiosłem, aby zapewnić produkty o wysokiej jakości.

Od roku 2007 Unimex rozszerza swoją działalność o projektowanie i produkcję siłowników hydraulicznych, co umożliwia jej lepsze dostosowanie do specyficznych potrzeb klientów. Oferta firmy obejmuje również precyzyjną obróbkę skrawaniem, taką jak toczenie CNC i frezowanie CNC, a także wykonawstwo łańcuchów przemysłowych, galwanizernię, konstrukcje stalowe oraz malarnię z suszarnią.

Firma współpracuje z renomowanymi partnerami, w tym z KGHM Polska Miedź S.A. oraz KGHM ZANAM, co potwierdza jej solidną pozycję na rynku. Unimex kładzie duży nacisk na kontrolę jakości oraz innowacyjność, poprzez ciągłe unowocześnianie parku maszynowego i podnoszenie kwalifikacji pracowników.

W obliczu rosnącej konkurencji, Unimex oferuje atrakcyjne ceny, wysoką jakość usług oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Usługi spawalnicze, pokrycia galwaniczne oraz kompleksowe zabezpieczenia antykorozyjne elementów metalowych są gwarancją trwałości i niezawodności produktów.

Dla Unimex każdy projekt stanowi wyzwanie, które realizowane jest z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Firma wierzy, że jej praca przyczynia się do sukcesu klientów, wspierając ich w osiąganiu zamierzonych celów. Unimex zaprasza do współpracy i poznania swoich usług, oferując solidne fundamenty bezpieczeństwa i innowacji w przemyśle.

Oferty pracy Zakład Produkcji Hamulców UNIMEX Sp. z o. o.

Praca alert - powiadomienia

Obecnie ten pracodawca nie posiada żadnych aktywnych ofert pracy.

Włącz powiadomienia, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach jako pierwszy!

Mapa Zakład Produkcji Hamulców UNIMEX Sp. z o. o.

Siedziba główna

Zakład Produkcji Hamulców UNIMEX Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska