Czy to Twoja firma?

TARGET GROUP sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy Target Group, dynamicznie rozwijającą się firmą, która od dnia swojego założenia – 29 lipca 2021 roku – nieustannie stawia na rozwój i doskonalenie w branży budowlanej i pokrewnych. Nasza siedziba znajduje się w sercu Warszawy, skąd zarządzamy bogatym portfolio usług, które obejmują szeroki zakres prac wykończeniowych, budowlanych, a także działalność w obszarze transportu, sprzedaży detalicznej, zakwaterowania, rynku nieruchomości, zarządzania firmami oraz reklamy.

Nasze usługi są odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby rynku, co pozwala nam na elastyczne dostosowywanie się do oczekiwań klientów. Dzięki temu, mimo krótkiej historii, zdołaliśmy zbudować solidne fundamenty pod dalszy rozwój i ekspansję. Jesteśmy dumni z naszego warszawskiego dziedzictwa, które łączymy z nowoczesnym podejściem do biznesu.

Choć nasza misja i główne wartości nie zostały jeszcze sformułowane na papierze, codziennie realizujemy je w praktyce, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Nasz kapitał zakładowy wynosi 5 000 zł, co stanowi stabilną podstawę finansową dla naszych poczynań, a nasze działania są zawsze ukierunkowane na solidność i profesjonalizm.

W TARGET GROUP rozumiemy, że sukces w biznesie to nie tylko liczby, ale przede wszystkim ludzie – zarówno nasi klienci, jak i zespół, który tworzy fundament naszej firmy. Choć nie dysponujemy jeszcze danymi dotyczącymi liczby naszych pracowników, to każdego dnia pracujemy ramię w ramię, aby dostarczać usługi, które przekraczają oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy i poznania pełni możliwości, jakie oferuje nasza firma. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które żyją – zarówno te dosłowne, w postaci budynków i wnętrz, jak i te metaforyczne, w postaci rozwijających się projektów i przedsięwzięć. Dołącz do naszej historii i stań się częścią Target Group.

Oferty pracy TARGET GROUP sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca TARGET GROUP sp. z o.o.

  • Doręczyciel k/m

    TARGET GROUP sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TARGET GROUP sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Doręczyciel

    • Warszawa
    • Zakres obowiązków

      Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Zawody: Pozostali listonosze i pokrewni
      • Języki: polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
      • Inne wymagania: Wymagana podstawowa znajomość języka polskiego.

        doręczanie przesyłek zwykłych i poleconych.

        Praca na terenie Warszawy w szczególności na obszarze dzielnic: Ursus, Ochota, Śródmieście, Mokotów, Włochy - rejon do ustalenia.

        Elastyczny grafik pracy (wybrane dni tygodnia). Dni robocze: od 6 do 8h dziennie. Doręczyciel pieszy.

        [Kontakt: osobisty, tel. 505 161 020]
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 30 do 35 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Stawka: 30-35 zł/h brutto
        + premia uzależniona od zaangażowania w wys. 400 zł
        + dofinansowanie w wysokości połowy wartości karty miejskiej

        Elastyczny grafik pracy (wybrane dni tygodnia). Dni robocze: od 6 do 8h dziennie.

Pracodawcy w Warszawie