Finish Line

Czy to Twoja firma?

Finish Line praca

Stalowa Wola

Jesteśmy Finish Line Group PL, Twoim zaufanym partnerem w świecie budownictwa. Nasza siedziba znajduje się w sercu Dolnego Śląska – we Wrocławiu, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy przestrzenie, które zachwycają i inspirują. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach wykończeniowych i budowlanych, które obejmują zarówno wykończenie wnętrz mieszkalnych, jak i przestrzeni komercyjnych oraz publicznych. Nasze umiejętności pozwalają nam także na realizację projektów zewnętrznych, remontów, modernizacji, a nawet budowy od podstaw.

Nasz zespół to grupa 11–50 wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy każdego dnia wnoszą swoje doświadczenie i wiedzę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy dumni z tego, że nasza praca opiera się na solidnych wartościach, takich jak jakość, profesjonalizm i zaangażowanie. To one kształtują naszą firmę i są obietnicą, którą składamy każdemu, kto zdecyduje się z nami współpracować.

Rozumiemy, jak ważne jest dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb, dlatego oferujemy również usługi adaptacji przestrzeni magazynowych. Nasze rozwiązania są skrojone na miarę, by wspierać efektywność i optymalizację procesów logistycznych naszych klientów.

Jako liderzy na rynku budowlanym, jesteśmy świadomi, że zaufanie, jakim nas obdarzacie, to wynik ciężkiej pracy i nieustannego dążenia do doskonałości. Dlatego każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i traktowany z największą starannością, aby finalny efekt przekroczył oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy z Finish Line Group PL – gdzie Twoje wizje stają się rzeczywistością, a każda przestrzeń zyskuje swoją wyjątkową historię.

Oferty pracy Finish Line

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Finish Line

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • ELEKTRYK - praca Niemcy

    IMS GmbH
    • Niemcy
    • 13 000-18 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Finish Line

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Finish Line
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Warszawa
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Finish Line - oferty archiwalne

  • Elektryk / Stalowa Wola

    Finish Line
    • Stalowa Wola
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 7 000-9 000 zł / mies.
    • Szukamy elektryków na budowę

      W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt w wiadomościach prywatnych lub telefonicznie

      Zakres obowiązków

      • Montaż okablowania, oświetlenia, telekomunikacji, sygnalizacji.
      • Układanie kable i przewody elektryczne
      • Wykonywanie tras kablowych
      • Montaż i podłączanie rozdzielnic

      Wymagania

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • UZ lub UoP
      • Zegrany Zespół
      • Stała praca na miejscu
      • Możliwość zakwaterownie

      • Premia

      • Obiady

Pracodawcy w Stalowej Woli