Czy to Twoja firma?

Stacja BHP Katarzyna Myszka praca

Stalowa Wola

Witaj, jestem Stacja BHP Katarzyna Myszka, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Od momentu naszego założenia, 20 lipca 2017 roku, nieustannie dążymy do zapewnienia najwyższej jakości artykułów BHP i PPOŻ, które są niezbędne dla bezpieczeństwa pracowników w każdej branży.

Nasza siedziba znajduje się w malowniczej Stalowej Woli, w sercu województwa podkarpackiego, skąd z zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzimy do każdego klienta. Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo w miejscu pracy, dlatego nasza oferta skupia się na sprzedaży produktów, które spełniają surowe normy i przepisy, zapewniając tym samym spokój ducha naszym klientom.

Jako firma, która zrodziła się z pasji do ochrony zdrowia i życia ludzkiego, każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty i usługi były synonimem niezawodności i zaufania. Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi detalami naszej działalności, to możemy zapewnić, że nasze działania zawsze kierowane są przez wysokie standardy i dążenie do doskonałości.

Zapraszamy do współpracy z nami – Stacja BHP Katarzyna Myszka, gdzie bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem.

Stacja BHP Katarzyna Myszka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Stacja BHP Katarzyna Myszka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stacja BHP Katarzyna Myszka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Stacja BHP Katarzyna Myszka

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Stacja BHP Katarzyna Myszka
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Stalowa Wola
  3. Kraków
  4. Sosnowiec
  5. Wadowice
  6. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Stacja BHP Katarzyna Myszka - oferty archiwalne

  • Sprzedawca- Handlowiec

    • Stalowa Wola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnię pracownika (mężczyznę) na stanowisku Sprzedawca- Handlowiec. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

      Zakres obowiązków

      • bieżąca obsługa klienta w sklepie stacjonarnym,
      • zdobywanie nowych klientów,
      • ofertowanie,
      • obsługa magazynu,
      • rozwożenie towaru do likalnych klientów

      Wymagania

      Wymagane prawo jazdy kat. B. oraz biegła obsługo komputera (MS Office), komunikatywność, uczciwość, rzetyelność

      Oferujemy

      Pracę na umowę o pracę oraz w oparciu o premię w zależności od sprzedaży.

Pracodawcy w Stalowej Woli